انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
._. من خيليـ تنهـآ شُدمـ ._.
(08-08-2015، 19:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از یه طرفی هم خوشحالم .. هم بد :|

نمیدونم چرا :|

شاید چون قرار نی دوشنبه برم ! (=

بری بمیری؟ 

بسکت .. نیم ساعت دیگه میام خدافظ ._. !
سلـامـ ._. ..

+ خُدافصی ^_^*
راستی فرید کجا بودی دیروز ؟ 
هیچ نبودی .. :|
خیلی خلوت بود ._.
هیمممممم =|
فرید ؟؟؟
(08-08-2015، 19:44)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا بغلم +-----(..)------+
مردم خرن

دختره دوستم بعد ی سال بهم پی ام داده می نه

صبا کمک

حالا فک کردم چی شده

حالا فک کردین چی میگه

میگه شاهرخ استخری می خوام

من اینو از کجا واس این اسکل جور کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
shadi♥ @

آره شد._.
(08-08-2015، 19:46)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:44)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا بغلم +-----(..)------+

نميخوآمـ گريهـ كُنمـ ._.

ميخوآمـ خُدمـُ كُنتـرل كُنمـ‌

چرآ‌ آخهـ؟
(08-08-2015، 19:47)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
shadi♥ @

آره شد._.
هوم ؟!
چی شد ؟
(08-08-2015، 19:34)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:30)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا من تگ نمیشم

فکر کنم به خاطر این هست که اسم تو هم مثه اسم مثلا غزل یک چیز غیر عادی توش داره...واسا ببینم
$ta

اسم من شبیه اسم غزله !!!!!!!!!!!
غزل کلا ایکس ایگرگه اسمش