انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اوهــوع ._. 

احـمد من کشتیمو بـاد کردم ._. فردا قراره سیل بیـآد :| داشتی غرق میشدی اس بده بیـام دنبالت (: 

کشتی نوح قراره راهی شـ |: 

از هر موجود 1 جفت احتیـاج داریم (: 

خـر ُ اسب ُ گاو ُ پلنگ و خرس ُ هرچی هست خودش بیـاد بالا ناز نمیکشیم D: 
-
چشـام سوز گرفـــ -_- 
(08-08-2015، 22:48)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 22:46)сÜтε Đévìł ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 22:37)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
сÜтε Đévìł ツ اسمت چیه؟.-.

غزال !
اهان
حالا از به بعد الزایمر میگیرم-ـــــــ- تا یه مدتی
من اسم هرکی رو تا یاد میگیرم عوضش میکنم نمیدونم چرا.-.

تو اسمت چیه؟!
خدا به خیر کنه Confused
(08-08-2015، 22:52)сÜтε Đévìł ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 22:48)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 22:46)сÜтε Đévìł ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 22:37)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

غزال !
اهان

تو اسمت چیه؟!
خدا به خیر کنه Confused
مُروا
Dodgy
(08-08-2015، 22:44)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 22:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 22:38)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هیچ کسو یآدم نمیره Smile)))

یبآر یه جک گفتم نمیدوستم ترکی جوش آوردی :| پارسآل بود فک کنم از اون موقع دیگ حرف نزدیم :|

خو مگه من یادم رفته ؟ -______-

کلن دگ رفتم :/  احتمالن برا همین نحرفیدیم =)) :|

قشنگ ی ۱۰ ماه نیومدم 

صادق چطوره ! ؟

خوبه اینجا نمیاد تلگرام هس  ..
عـآرفـــ, ش رو دوباره بفرس برم تل ._. 
ایدو :|||
من رفــدمـ‌ خُدآفف همهـ‌:‌)

+
مَنِ دُ؟ 

دَهَنتـ بَستهـ بمـونهـ‌:‌|

تُ‌ اَمـ‌ بب :‌|
(08-08-2015، 22:53)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 22:52)сÜтε Đévìł ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

غزال !
اهان

تو اسمت چیه؟!
خدا به خیر کنه Confused
مُروا
Dodgy
 چ باحال!! Heart 
فقط خواهش میکنم غزاله نگوو Big Grin
یو ها ها :|

سال 2016 نزدیکه :|
600+60+6
666 !

:v
(08-08-2015، 22:55)сÜтε Đévìł ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 22:53)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
غزال !
اهان

تو اسمت چیه؟!
خدا به خیر کنه Confused
مُروا
Dodgy
 چ باحال!! Heart 
فقط خواهش میکنم غزاله نگوو Big Grin
مچکر Heart
چی بگم پ؟

(08-08-2015، 22:56)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یو ها ها :|

سال 2016 نزدیکه :|
600+60+6
666 !

:v

اون 54 قسمتو دیدی؟