انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سـلآم ._.
(10-08-2015، 1:48)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2015، 1:46)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم 6gd
اصلا کره ای موجودات باحالی ان((:

من میخوام اونجا زندگی کنم خخخ :er3:
واقعا ؟ -_-
پس چرا به اون کامنتی که گفت هرکی از کره ای ها بدش میاد لایک بده لایک دادی ؟؟ =||||||
ندا ؟؟

عادتمه 25r30
حتی اگه یه نفر مخالف منم باشه سپاس میدم بش، هرچی باشه اونم نظر  خودشو داره دیه منم احترام میذارم..
مگه اینکه موضوع مهمی باشه اینکارو نمیکنم kaffe2
(10-08-2015، 1:52)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2015، 1:50)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2015، 1:48)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2015، 1:44)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2015، 1:42)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود ._. !! 
نه نمیشه من سر شیفتم کار دیگه ای انجام نمیدم D:
وقتی شیفتم تموم شد اگه یادم بود میرم میجوابم :| 
اسمت چیه ._. .
اسم واقعی م که اگه خواستی تو پ.خ میگم
اما نسیم می شناسن منو اینجا

آها باشه ._.

(10-08-2015، 1:44)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هرکی از کرهای ها بدش میاد بسپاسه

من ن بدم میاد ن خوشم میاد ._.
من قبلا اینجوری بودم.-.
الان ستاد مبارزه با کره دوستارو دارم:ozer:

D: چرا بدت میاد ازشون :|
نمیدونم جذاب نیستن برام.-.
(10-08-2015، 1:50)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صندلی داغه این دوست شیفت شبمونه
ازش سوال پرسیدم
نوبت تو دو برار می پرسم
یه صفحه کامل سوال ازش پرسیدم
خخخخخ ولی من صندلی داغ حتی نوبت هم نگرفتم  :4chs: 
از صندلی داغ بدم میاد :|
از متهم داغ خوشم میاد ! ^.^

(10-08-2015، 1:51)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخ من خوشم دوسش ندارم فقط
-.-
اصن دوسش نداشته باش -_-
به من چه ؟ خودت احساس عاشق بودن واقعی رو از دست میدی ! :|
خیلی حس خوبی داره .. من الان رو اَبرام ^.^

(10-08-2015، 1:50)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخی .__. ت موفق میشی ._.
^_^
مرسی ! ..
(10-08-2015، 1:53)✿ ɓℓąƈҡ ɠïŗℓ ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـلآم ._.

سلام سارا^.^
من نمی دونم چرا فرید میاد شلوغ میشه؟ :297:
اسم شیفت شب چیه؟:|

شادی داستانت چه پروسه ای داره ها:|
خیلی سخته:|
(10-08-2015، 1:53)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2015، 1:52)ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2015، 1:48)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-08-2015، 1:46)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی تو سولای این دوستمون ذکر کردم نوبت تو که شد دوبل سوال می پرسم
ها ؟ راجع به چی حرف میزنی ؟ چه خبره ؟ هوم ؟  :297: 

(10-08-2015، 1:46)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم 6gd
اصلا کره ای موجودات باحالی ان((:

من میخوام اونجا زندگی کنم خخخ :er3:
واقعا ؟ -_-
پس چرا به اون کامنتی که گفت هرکی از کره ای ها بدش میاد لایک بده لایک دادی ؟؟ =||||||
ندا ؟؟

هر کسی از لی مینهو خوشش نمی اید یا بدش می اید ، خرِ واقعی است .
همین و بس !  Sleepy

اوه شادی تو باید از خدات باشه کسی اینجا دوسش نداره هوو نداری راحت
تو مدم یکی همنجوری دوسش داره
+
هنوز فالورراش به میلیون نرسیده:VV

من هر کی رو که سیدمو دوس داشته باشه خفه اش کردم البته تو مدرسه Tongue Tongue Tongue Tongue
(10-08-2015، 1:53)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عادتمه 25r30
حتی اگه یه نفر مخالف منم باشه سپاس میدم بش، هرچی باشه اونم نظر  خودشو داره دیه منم احترام میذارم..
مگه اینکه موضوع مهمی باشه اینکارو نمیکنم kaffe2
حالا تو آخر بالاخره دوسشون داری یا نع ؟ ._.

(10-08-2015، 1:53)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هنوز فالورراش به میلیون نرسیده:VV
مروا داری منو عصبانی میکنی کم کم >_<
فالوراش ب میلیون نرسیده چون کم میاد .. اگه دائم بیاد فالوراش از مرز 3 میلیون حتما رد میشن .. سوپر جونیور و بقیه گروه های کره ای وختی 2 میلیون و 3 میلیون تایی باشن لی مین هو حتما میره بالاتر !
مینهوی من چون سرش گرم فیلم برداری هاشه زیاد وخت نمیکنه بیاد شبکه های اجتماعی چون سرشون شلوغه  Wink
سلام به همه
(10-08-2015، 1:55)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نمی دونم چرا فرید میاد شلوغ میشه؟ :297:
اسم شیفت شب چیه؟:|

شادی داستانت چه پروسه ای داره ها:|
خیلی سخته:|

بگم ملیکاس