انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اسم دوتا عشقامو گذاشتم تو پروفیلم
[/quote]

جدا کیمیا من که باهات کم حرفیدم.__.
خوشحال کننده بود:>>

(08-08-2015، 21:06)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم یه دورآنی دآشتم -_-

الکی مثلا من قربتی ام :|

+ قربتیُ درس نوشتم ؟
سلام فاطمه (:
خوبی؟
امضاتو:VV
(08-08-2015، 21:02)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:00)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خعلی قشنگ میرقصه :| 

گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) 74

اینا خیلی قدیمی آن از کدوم چتروم برداشتی

عسل چت
ایران چت
میهن چت
:| تبلیغ ؟ (:  

خوابی ؟ لینکشو دادم که . از تو فلش گرفتم :| 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=76863&page=3
(08-08-2015، 21:04)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:00)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خعلی قشنگ میرقصه :| 

B8_07
کُجاش قشنگهـ
بزار فیلترش کُنمـ فیلتر شُد! ._.
قشنگ نیست :| قشنگ میرقصه :| 

(08-08-2015، 21:07)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
•خُداحافظ فلشیــا•
▲کیــمیا ایمان و بقیهـ ....   (((:▼
به سلامت دادا (: 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=239763

چ فوشـ* بش بدم آقآیون و خآنومآی محترم -_-

چآر تآ استخون دستمو تو دهنش بشکونم عآیآ :hiccp:

(08-08-2015، 21:08)[ѕαɗ нσяяσя] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:06)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم یه دورآنی دآشتم -_-

+ قربتیُ درس نوشتم ؟

نه بآ [غ] عه | :
چ بآ سوآدم من :7

+سلآم مروآ ^_^

قشنگه .. ؟
(08-08-2015، 21:07)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:02)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:59)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:57)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:54)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ک چرا پرسیدی قضیه خواستگاری رو یادته؟
میخواستم ازت خواستگاری واقعی کُنمـ  ._. 
:|| معلومهـ دیگهـ▼
همینجوری پُرسیدمـ ._.! اشکالی دارهـ؟
حالا بگو چرا تو این سوالُ کردی؟ کهـ چرا پُرسیدمـ؟
نهـ واقعا چهـ فکری کردی!؟ .__.
هیچ فکری نکردم  Dodgy
آفریــن دُختر بابا .-.
پَس وِل کُن مارا
خُدافظ (:
تو کُلا بی فکری !
شوخیـــ میکنمـ جِدی نَگیــر! <:

حوصله تو ندارم.
فک میکنی همه دخترا عاشقتن. Dodgy
فکر نمیکردمـ همچیــن آدمی باشی -__-
منم همچین فکری ندارمـ -_-
خیلی حرفای ناراحت کُنندهـ ای میزنی! 
خُدافظ برا همیشهـ -__-
فاطی گمشو پ.خ .-.
نقل قول: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چآر تآ استخون دستمو تو دهنش بشکونم عآیآ گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) 74

مَرتیکه گند زده به تاریخ ایران خفه شو >.<
(08-08-2015، 21:10)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چآر تآ استخون دستمو تو دهنش بشکونم عآیآ :hiccp:

(08-08-2015، 21:08)[ѕαɗ нσяяσя] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
منم یه دورآنی دآشتم -_-

+ قربتیُ درس نوشتم ؟

نه بآ [غ] عه | :

+سلآم مروآ ^_^

قشنگه .. ؟

هر چی خواستی

واقعا ...... زدن سایتو با این پستای .....
(08-08-2015، 21:10)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چآر تآ استخون دستمو تو دهنش بشکونم عآیآ  :hiccp:

[ -> ]
[ -> ]
منم یه دورآنی دآشتم -_-

+ قربتیُ درس نوشتم ؟

نه بآ [غ] عه | :

+سلآم مروآ ^_^

قشنگه .. ؟
خخخ اره قشنگه
((:
(08-08-2015، 21:12)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:07)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 21:02)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:59)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:57)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخواستم ازت خواستگاری واقعی کُنمـ  ._. 
:|| معلومهـ دیگهـ▼
همینجوری پُرسیدمـ ._.! اشکالی دارهـ؟
حالا بگو چرا تو این سوالُ کردی؟ کهـ چرا پُرسیدمـ؟
نهـ واقعا چهـ فکری کردی!؟ .__.
هیچ فکری نکردم  Dodgy
آفریــن دُختر بابا .-.
پَس وِل کُن مارا
خُدافظ (:
تو کُلا بی فکری !
شوخیـــ میکنمـ جِدی نَگیــر! <:

حوصله تو ندارم.
فک میکنی همه دخترا عاشقتن. Dodgy
فکر نمیکردمـ همچیــن آدمی باشی -__-
منم همچین فکری ندارمـ -_-
خیلی حرفای ناراحت کُنندهـ ای میزنی!