انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-08-2015، 9:01)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تـآزه بیـدار شُدم (((:  90

سـلآم ._. 

خسته نباشی من از ساعت 1 بیدارم ._. ..

__

اوفف مگه ماهای اول مُشخـص میشه که دختره یا پسـر ؟ /: -__-
(09-08-2015، 9:03)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 9:01)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سـلآم ._. 
سلامـ چهـ موقعی اومدی! ^_^
غَزل میگهـ باردارهـ! ._.
نظرت چیهـ مُعاینش کُن! .-.

:\ چـند مـاهشـ,  Angel  ؟ 

غـزول :| حالت تهـوع داری ؟ :[ ویـآر چـی ؟ میکـنی (: ؟ 
(09-08-2015، 9:04)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سـلآم ._. 

خسته نباشی من از ساعت 1 بیدارم ._. ..

__

اوفف مگه ماهای اول مُشخـص میشه که دختره یا پسـر ؟ /: -__-
مَن دُکتر زنان و زایمان هستم سهـ سوت واست مُشخص میکنمـ! ._. :|
اسمشو چی میزاری؟ اگهـ پسر بود بزار اُمیــد دُختر بود بزار نآزَنیــن!
خیلی خوبهـ کهـ انقدر خیال بافیـمـ ما انسان ها آدمـ خوشش میاد! .-.
من کـ, رفتـم (: 

غزل اگـ, ویـآر [خیـآر] کردی بچـت دختـره (: 

اگـ, ویـآر [ موز ] کردی بچت پسره (-: 

-

بای (: 
(09-08-2015، 9:05)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 9:03)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سـلآم ._. 
غَزل میگهـ باردارهـ! ._.

غَزل شوهرتو  =[ بیار یهـ مُعاینهـ فنی اَزَش بکنمـ شُغلش چیهـ؟ 

نه من پسر میخوام ._. ..

خاک تو سرم سر بره دکتر زنان ُ زایمان بشه ؟ :|

برو نمازتو بخون ! D:

__

گرفتم :|
(09-08-2015، 9:06)الهام دو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-08-2015، 9:05)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

سـلآم ._. 
غَزل میگهـ باردارهـ! ._.

قهتیه موضوع اومده؟ Dodgy
:\ خـودشـون بحـثو شروع کردن ..  Dodgy

فعـلا ..
(09-08-2015، 9:08)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کـ, رفتـم (: 

غزل اگـ, ویـآر [خیـآر] کردی بچـت دختـره (: 

اگـ, ویـآر [ موز ] کردی بچت پسره (-: 

-

بای (: 
اِهِمـ ._.
ایمان بچهـ نشستهـ!
بریـمـ سُراغ یهـ موضوع دیگهـ! ._.
بریم سر یه موضوع دیگه! -.-

امم .. این کارولین ُ میشناسین تو اون سریال روزی روزگـآری ؟ (=

در واقعیت 2 قلو داره میاره !
(09-08-2015، 9:09)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه من پسر میخوام ._. ..

خاک تو سرم سر بره دکتر زنان ُ زایمان بشه ؟ :|

برو نمازتو بخون ! D:

__

گرفتم :|
ما دُکترا قسمـ سُغرات بُقراتِ چیهـ اونو خوندیـمـ مَحرمیمـ تو اَمـ جای خواهرمی! ^_^
اِهِمـ .______________________________________________.
غَزل تو چقدر دُختر باحالی هستی! کاش آبجیـمـ بودی میزدمت! انصافا!
اَهـ  این هِدفون رو گوشمهـ آهنگـ میخونهـ منمـ ناخواستهـ این سرفو اون طرف میپرمـ! :|