انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-08-2015، 20:00)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایا منو بکش
کلا تو فاز غمی ._.
(08-08-2015، 20:02)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ..

تحویل نمیگیری مارو -_-

سرعت  نت کمه ..

تازه با موبایلم .
(08-08-2015، 20:03)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:57)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:54)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:52)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:49)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نميخوآمـ گريهـ كُنمـ ._.

ميخوآمـ خُدمـُ كُنتـرل كُنمـ‌

چرآ‌ آخهـ؟
مگه چی شده؟

فقط ميتونمـ‌بگمـ اتفـآق جديدي نيـوفتـآدهـ ._.
زندگی عادی شده واست؟

كـآش فقط همينـ بود ._.

بيـآ بحثـُ بيشتـر از اين بـآز نكنيمـ ..

وآقعاً حـآل صحبت رآج ب اينُ ندآرمـ ._.

ببخشيـد .. cry girl
باشه....دیدی اسمتو نوشتم تو پروفم.... Heart
درود 
(08-08-2015، 20:04)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:00)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:55)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی یه مسلمون نیست تگـو توضیح بدع :| 

يني وآقعاً نميدوني؟ ._.

آي دي يهـ‌نفرُ بـآ اَتسـآين @ مينويسي طـرف تگ ميشهـ بهـ منظـور اينكهـ مثلاً اين حرفـُ بـآ اوني ..

يـآ ميخوآي اون از اون پيـآمـ بـآ خبـر بآشهـ ._.
+
چيزيـ نيس .. فك كُنمـ بـآز زدهـ ب سرمـ‌فكـرآي احمقـآنهـ .. ميگذرهـ..

ببخشيـد قصد نـآرآحت كردنتـونُ ندآرمـ (..)
:\ میدونم :| 
-
درک میکنم این حالتو ._. 

یه وقتایی منم دلم پُر میشه الکی ._. میرم یه جایی داد میزنم با تموم قدرت -_- 

در این جور شرایطا آدم به یه دوست شاد نیاز داره که انرژی بده به ادم ._. 

من با یکی دوستم اسمش فائزس .-. خیلی پر انرژیه همیشه حالمو خوب میکنه (: الان که نیست یکم کسل شدم ._. 

دووستـآي منـ ..

دوستـاي وآقعيمـ ..فقط خُدشـون مُهمـن ..

وقتي اينجـوري ميشمـ‌گُمـس گـور ميشن يـآ غُـر ميزننـ :‌‌)

من همچين كَسـآييُ ندآرمـ

هيچكيُ ندآرمـ ..
(08-08-2015، 20:00)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:57)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خداا یا از دست این دوستان اسکل

سرمو ب کدام دیوارت بکوبم

بچه ها تو تل می شه کسیو بن کرد ک پیامدش بت نرسه

آره بزن رو کنتاکتش بالا سمت راست بزن نوشته بلاک

غزلم =]
آها ممنون

منظورت از غزلم اینه ک تو غزلی

قصیده

(08-08-2015، 20:05)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:00)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایا منو بکش
کلا تو فاز غمی ._.

ن تو

الا تو فاز دیوانگی ام

بد به شدم
(08-08-2015، 20:08)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:00)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:57)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خداا یا از دست این دوستان اسکل

سرمو ب کدام دیوارت بکوبم

بچه ها تو تل می شه کسیو بن کرد ک پیامدش بت نرسه

آره بزن رو کنتاکتش بالا سمت راست بزن نوشته بلاک

غزلم =]
آها ممنون

منظورت از غزلم اینه ک تو غزلی

قصیده

(08-08-2015، 20:05)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خدایا منو بکش
کلا تو فاز غمی ._.

ن تو

الا تو فاز دیوانگی ام

بد به شدم
25r30

نه غزل سلام کرد واسه جواب سلام گفتم غزلم Big Grin

غزل پی وی
(08-08-2015، 20:08)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:04)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:00)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:55)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی یه مسلمون نیست تگـو توضیح بدع :| 

يني وآقعاً نميدوني؟ ._.

آي دي يهـ‌نفرُ بـآ اَتسـآين @ مينويسي طـرف تگ ميشهـ بهـ منظـور اينكهـ مثلاً اين حرفـُ بـآ اوني ..

يـآ ميخوآي اون از اون پيـآمـ بـآ خبـر بآشهـ ._.
+
چيزيـ نيس .. فك كُنمـ بـآز زدهـ ب سرمـ‌فكـرآي احمقـآنهـ .. ميگذرهـ..

ببخشيـد قصد نـآرآحت كردنتـونُ ندآرمـ (..)
:\ میدونم :| 
-
درک میکنم این حالتو ._. 

یه وقتایی منم دلم پُر میشه الکی ._. میرم یه جایی داد میزنم با تموم قدرت -_- 

در این جور شرایطا آدم به یه دوست شاد نیاز داره که انرژی بده به ادم ._. 

من با یکی دوستم اسمش فائزس .-. خیلی پر انرژیه همیشه حالمو خوب میکنه (: الان که نیست یکم کسل شدم ._. 

دووستـآي منـ ..

دوستـاي وآقعيمـ ..فقط خُدشـون مُهمـن ..

وقتي اينجـوري ميشمـ‌گُمـس گـور ميشن يـآ غُـر ميزننـ :‌‌)

من همچين كَسـآييُ ندآرمـ

هيچكيُ ندآرمـ ..
کی اینو میگه؟
(08-08-2015، 20:08)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 20:03)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:57)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:54)AreCR7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 19:52)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه چی شده؟

فقط ميتونمـ‌بگمـ اتفـآق جديدي نيـوفتـآدهـ ._.
زندگی عادی شده واست؟

كـآش فقط همينـ بود ._.

بيـآ بحثـُ بيشتـر از اين بـآز نكنيمـ ..

وآقعاً حـآل صحبت رآج ب اينُ ندآرمـ ._.

ببخشيـد .. cry girl
باشه....دیدی اسمتو نوشتم تو پروفم.... Heart

عزيزمـي تُ .. (..)
سلآم به همه ._.