انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 256))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-08-2015، 15:48)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:45)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:41)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:39)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی از پسرای اینجا ازدواج کنه بخت بقیه هم بای میشه
از ما گفتن بود...
مَن حاضرمـ اَز خود گُذشتگی کُنمـ و بخت بقیهـ رو باز کُنمـ!
ولی موردی واسهـ ازدواج ندارمـ برای این هدف پاک <:

بیا منو بگیر!  Undecided
خانهـ داری؟ :|

تحصیلاتت؟

سؤال زیاد دارمـ ((:

اینا که مهم نیس
یعنی هس ولی نه زیاد
مهم اخلاق و ایمان طرف مقابله
بعدش پول در حد یه زندگی عادی
با اخلاق و ایمان موافقمـ! بیا به این غزل نماز یاد بدهـ یهـ کِیس مُناسب میشهـ! ^_^  :||
(08-08-2015، 15:48)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:44)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:39)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید یه سوال ._.  ! 

جانم

یادم برفت ._. ! 
تو هم باید مثه من اب هویج بخوری!

آب هویج ماله چشه ._.
من چشام ضعیف نیست._.
(08-08-2015، 15:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تازه چاخان چیه ؟

کنار وفا اذر هم اینطوریه ..

البته اینطور شنیدم !

فعلا خبری نیست ! :||
هر چیزی که می شنوی رو باور نکن  Dodgy
طرف تصادف کرده بود می گفتن داعشی ها کشتنش تو عراق! در این حد ایرانیا عاشق شایعه هستن! 

(08-08-2015، 15:50)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:48)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:44)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:39)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید یه سوال ._.  ! 

جانم

یادم برفت ._. ! 

آب هویج ماله چشه ._.
من چشام ضعیف نیست._.
من منظورم یک چیز دیگه بود خنگ! 
(08-08-2015، 15:48)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:44)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی ؟ -_-

اون پسره یه فکر دیگه میکرد خنگول !  vahidrk
ها؟ -_-
من حالیمـ نمیشهـ این چیزا! ^_^

اون پسره فکر میکرد من دو چیز چیزم :||

:||||||||||||
دو چیز چی؟ :|
غَزل؟
علی ._. ؟؟

Big Grin  نفهمیدی ؟ :|

والا منم روم نمیشه بگم ! :|
(08-08-2015، 15:48)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:47)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضیــم ._.*

آیدام ._. ..

مرضیم .__.*
(08-08-2015، 15:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:46)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگ میگ ._.

پِخخ :|

جــــــن ._.
میوع ._.
کاملا زیادی =|
من برم بقیه تاپیکا
ولی چ حالی بده اگه بشه :|

این آیدای لعنتی تهران نی .. -_-

رزیم نی -_-
(08-08-2015، 15:50)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
فرید یه سوال ._.  ! 

جانم

یادم برفت ._. ! 
آب هویج مال بیناییه
باید کندر و تخم کفتر بخوره

کندر چرا؟  Big Grin
نخوری یک وفت ها! خوب نی! میزنه از یک لحاظ دیگه نابودت میکنه  25r30

(08-08-2015، 15:45)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:41)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:39)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی از پسرای اینجا ازدواج کنه بخت بقیه هم بای میشه
از ما گفتن بود...
مَن حاضرمـ اَز خود گُذشتگی کُنمـ و بخت بقیهـ رو باز کُنمـ!
ولی موردی واسهـ ازدواج ندارمـ برای این هدف پاک <:

بیا منو بگیر!  Undecided
خانهـ داری؟ :|

تحصیلاتت؟

سؤال زیاد دارمـ ((:
نه!

اره!

بوگو
(08-08-2015، 15:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:48)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:47)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:44)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-08-2015، 15:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی ؟ -_-

اون پسره یه فکر دیگه میکرد خنگول !  vahidrk
ها؟ -_-
من حالیمـ نمیشهـ این چیزا! ^_^

اون پسره فکر میکرد من دو چیز چیزم :||

:||||||||||||
دو چیز چی؟ :|
غَزل؟
علی ._. ؟؟

Big Grin  نفهمیدی ؟ :|

والا منم روم نمیشه بگم ! :|