انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-03-2020، 13:32)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2020، 13:29)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا بزن تیرِ آخرو تموم
خاطره ها میان و میگا*م :|

چه شعر پر مفهومی واقعن

Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry  Angry

باشه اصن اینم قابل احترامه حاصل استعداده چون حرف خاصی توش نیست فاقد اعتباره :|
دلیل نمیشه وقتی تو از چیزی خوشت نمیاد
دیگران خوششون نیاد
واقعا چرا باید ادم از فحش شنیدن خوشش بیاد؟
البته اینم یه سلیقه ایه! دوست داره فحش بشنوه به من چه اصلا !
فش بودنش هیچی رو آدم خیلی تاثیر میزاره.
(01-03-2020، 13:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخه کجاشوفحش میده

(01-03-2020، 13:35)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Undecided 15
(01-03-2020، 13:35)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-03-2020، 13:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخه کجاشوفحش میده

دختر برو حامد پهلان گوش بده حال کن D:
دخالت نیستا ت سلیقه هات باهات شوخی میکنم (;
(01-03-2020، 13:33)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلیل نمیشه وقتی تو از چیزی خوشت نمیاد
دیگران خوششون نیاد

بحث دوست داشتن و نداشتن نیست .. بحث اینه که این آهنگا هیچی به آدم اضافه نمیکنه
(01-03-2020، 13:35)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اخه کجاشوفحش میده

(01-03-2020، 13:35)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Undecided 15

جونَم؟! (:
.______.
[ -> ]

فوش هم گاهی وقتا لازمه ولی نه اینکه واسه وزن و قافیه همینجور یچی بپرونه
برا من کع فنش اممم این حرفا اذیت کننده اس 8