انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-03-2020، 22:40)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:39)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر چی هست توی اون حرف اخریه هست !

هیچی نگفتیم باورتان شه
حرفای باحالی میزدیم فقط خنده بوده

هرجور زدی بد زدی Telegh_01

(02-03-2020، 22:42)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای کاش بازم انجمن خراب شه بریم تو اکانت هم!!!!! 
ارزوی قلبیمه!

همش معترض بودی Telegh_43
ب صابر بگم رمز جدید بده برا مهسا؟
رمزش یادش رفته Telegh_01
(02-03-2020، 22:42)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احتمال خیلی دیگه باحال حرف زدی! 
خخخ نه به جان خودم
زیاد حرف زدیم ازش تعریف کردم و... همینا
(02-03-2020، 22:34)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان کی باکی رل هست تواین انجمن؟ Telegh_01

بگید منم بگم کی داره ب کی خیانت میکنه 2i8d

خاب خب
من با اصغر
اصغر با لیلا
لیلا با کبری(همجنسگرایی)
و...
Telegh_01
نه اتفاقا من از طرفدارای این جابه جایی بودم. اصلا خیلی حال میاد چند بار هم پیام ملیکا رو خوندم. 
(02-03-2020، 22:44)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خخخ نه به جان خودم

همی سه نقطه چی میگه؟!!
(02-03-2020، 22:44)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خخخ نه به جان خودم

چن وقته باهاشی؟

عکسشو دیدی؟
صداشو شنیدی؟
(02-03-2020، 22:40)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:38)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:36)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:35)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من دل اونو نشکستم
چرا داغون بوده از لیست سیاه درت بیارم میگی؟؟

بابا من محروم بودم چه شده

قبل محرومیت چ کاری باش؟:|

بخدا قبل محرومیت
فقط باهم حرف میزدیم و میخندیدیم
و هی حرفای جالب تازه چون میدانستم محروم میشم
حرفیی زدم که فکر نکنه برم دیه نمیام

چی حرف زدی؟.__.

هیچی باهم خندیدیمو و ازش تعریف کردم
حرفایی زدم که یک درصد شک نرم بخاطر اونا باشه
(02-03-2020، 22:44)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه اتفاقا من از طرفدارای این جابه جایی بودم. اصلا خیلی حال میاد چند بار هم پیام ملیکا رو خوندم. 

Dodgy Dodgy Dodgy
خیلییییییییی _________ هستی
[ -> ]
[ -> ]
خخخ نه به جان خودم

احتمالا خیلی باحال تعریف کردی
(02-03-2020، 22:44)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:34)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان کی باکی رل هست تواین انجمن؟ Telegh_01

بگید منم بگم کی داره ب کی خیانت میکنه 2i8d

خاب خب
من با اصغر
اصغر با لیلا
لیلا با کبری(همجنسگرایی)
و...
Telegh_01

Telegh_59ســـَــس !