انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-02-2020، 18:40)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:36)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:32)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ شروع کن Big Grin

بهم زدن سکوتو؟؟؟؟؟ باشهههههههههههههههه
بچه ها این اهنگه خیلییییییییی شاده گوش بدین حال کنین:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s6.picofile.com/d/8388171284/7ffed9e8-4fe6-4423-b220-e30e4bfe4615/MyRingtone_IR_1485604826_1032.mp3

نظرتونو هم بگین Big Grin
ترسیدم بابا چه خبرته!

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
خواستم سکوتو بهم بزنمممم Tongue
کی فایلو پاک کردددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Dodgy  Angry  crying
جون میده اینو شب بزاری Big Grin
فایل؟ کسی پاک نکرده!
اره الان صبحه. هوا روشنه حال نمیده :-‌/

اااا همش زیر سر توعهههههههههه Dodgy Dodgy Dodgy
براچی پاکش کردیییییییییییی فایل مورد علاقه ی منووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation Big Grin
(28-02-2020، 18:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:40)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:36)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s6.picofile.com/d/8388171284/7ffed9e8-4fe6-4423-b220-e30e4bfe4615/MyRingtone_IR_1485604826_1032.mp3

نظرتونو هم بگین Big Grin
ترسیدم بابا چه خبرته!

فایل؟ کسی پاک نکرده!

اااا   همش زیر سر توعهههههههههه Dodgy  Dodgy  Dodgy
براچی پاکش کردیییییییییییی فایل مورد علاقه ی منووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation  Big Grin

اتفاقا تعمیرش کردم. منکه راحت گوش میدم و لذت میبرم /-: باز نمیکرد اولش. باید لینک مستقیم بدی نه اینکه لینک یه سایتی رو بدی
(28-02-2020، 18:40)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
(28-02-2020، 18:32)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ شروع کن Big Grin

نظرتونو هم بگین Big Grin
ترسیدم بابا چه خبرته!

اینکه نمیخونه
Sad  Sad  Sad
اسم اهنگو بگو Sad

همش تقصیر محمده دیگههههه
پاک کرد Dodgy

(28-02-2020، 18:42)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:40)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
۵۴ چیه؟
اقا صابر گفته هر مورد مشکوکی دیدید مفهومش رو جویا بشید اگه طرف همکاری نکرد اخطار بدید.
(اقا صابر چون اینجارو نمیخونه خیالم از بابت تحریف راحته)

خخخخخخخخخخ اااا رسما داری تهدید میکنیااااااااااا
برم به بابابزرگم بگممممممممم؟؟؟ Tongue (اینم تهدید من)
تاریخ تولد مهرانه؟ (یعنی ۴۴ سال)
خخخخ

چشمم روشن توام Dodgy Exclamation
نعععععععع
عجب ادم شری هستی تو!
(28-02-2020، 18:42)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
۵۴ چیه؟
اقا صابر گفته هر مورد مشکوکی دیدید مفهومش رو جویا بشید اگه طرف همکاری نکرد اخطار بدید.
(اقا صابر چون اینجارو نمیخونه خیالم از بابت تحریف راحته)

نشون دهنده ی ۵۴ اکانت آقا میمه

از تو کسی نظر نخواست قناری Dodgy
رسما رنگ نارنجی خیلی به اسم ما میاد (نظر من بود :-) )
به زودی برچسب نویسنده ها هم قراره نارنجی بشه
سال خود سنشه! 
عه !۵۴ سالشه؟
دلش جوون مونده خدایی
خودم میخونم Sleepy

دیجی شقی
عاشق شدم وای404040
دیونه شدم وای4040
حالااااااااااااااا
شاخ سنوبری تووووووووووووو
دل میبری تووووووووووووووووووو
2121
(28-02-2020، 18:43)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ترسیدم بابا چه خبرته!

فایل؟ کسی پاک نکرده!

اااا   همش زیر سر توعهههههههههه Dodgy  Dodgy  Dodgy
براچی پاکش کردیییییییییییی فایل مورد علاقه ی منووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation  Big Grin

اتفاقا تعمیرش کردم. منکه راحت گوش میدم و لذت میبرم /-: باز نمیکرد اولش. باید لینک مستقیم بدی نه اینکه لینک یه سایتی رو بدی

Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
ولی من گوش میدادم باز میکرد Exclamation Dodgy
اینو بابابزرگم بهم یاد داده Tongue
براچی پاکش کردییییییییییی crying Angry Dodgy Big Grin
(28-02-2020، 18:46)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودم میخونم Sleepy

دیجی شقی
عاشق شدم وای404040
دیونه شدم وای4040
حالااااااااااااااا
شاخ سنوبری تووووووووووووو
دل میبری تووووووووووووووووووو
2121
به این لطیفی هم که شما فکر میکنید نبودا! صدای جیغ بود فقط /-: