انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بسه بچه ها همینجا بحثو تموم کنین دیگه
(28-02-2020، 16:12)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:09)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(28-02-2020، 16:03)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به بعضیـــــــام بـــایـد گفـتــــــــ :
یـــادتـــــــ بـــاشــه گـلــم...
وقـتــــــی کــــــــــــ داری گنـــده تــــــر از دهنــتــــــــ حرفـــــ میزنـــــي
منتظـــــر جــــرخــــــوردن دهنتـــم بــــــاش !!!! 32

حالا کی باید منتظر باشه؟

سخن بزرگانه دیگه باید قاب کنیم بزنیم سر در انجمن

اره واقعا
اقا سهند سوال اینیگیلیسی دارم.ی ترجمه کوتاه
میشه لطفا ترجمه کنین برام؟؟
(28-02-2020، 16:14)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:12)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:09)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(28-02-2020، 16:03)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به بعضیـــــــام بـــایـد گفـتــــــــ :
یـــادتـــــــ بـــاشــه گـلــم...
وقـتــــــی کــــــــــــ داری گنـــده تــــــر از دهنــتــــــــ حرفـــــ میزنـــــي
منتظـــــر جــــرخــــــوردن دهنتـــم بــــــاش !!!! 32

حالا کی باید منتظر باشه؟

سخن بزرگانه دیگه باید قاب کنیم بزنیم سر در انجمن

اره واقعا
اقا سهند سوال اینیگیلیسی دارم.ی ترجمه کوتاه
میشه لطفا ترجمه کنین برام؟؟

من که اینگیلیسیم خیلی ضعیفه ولی سعی میکنم با گوگول ترانزیت ترجمش کنم
!  \Nox.App.Player.6.6.0.2_YasDL.com.rar: Checksum error in the encrypted file www.‌y a‌sdl.c‌om.url. Corrupt file or wrong password.
ممنون
وقتی اکسترکت کردی اینو گفت؟
(28-02-2020، 16:21)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
!  \Nox.App.Player.6.6.0.2_YasDL.com.rar: Checksum error in the encrypted file www.‌y a‌sdl.c‌om.url. Corrupt file or wrong password.
ممنون

خو میگه پسوورد اشتباه دیگه درستشو بزن
خیلی نمامردین اگه زود قضاوت کنین
بابا مهسااااا به همه بگو جریان چیه خو
(28-02-2020، 16:24)..A... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا مهسااااا به همه بگو جریان چیه خوب
منتظر باش
[/quote]

مهران خودتی؟؟؟
با عمو صابر حرف زدم حله نگران نباش مهرانی
(28-02-2020، 16:24)..A... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کسی قضاوتت نکرد داداش
هرکی قضاوت کرده خره