انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خخخخخ مهوش غلط کرد دلتنگی کرد صدرا رو دربه در کرد
(شوخی)
(29-02-2020، 15:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخ مهوش غلط کرد دلتنگی کرد  صدرا رو دربه در کرد
(شوخی)

منکه نمیشناسمش راستی به مهران جان بگو کمتر اکانت بسازه ممکنه کاری کنن دیگه نتونه اکانت بسازه

چهارمین اکانتی که از بانک مهر اقتصاد دیدم :/
(29-02-2020، 15:26)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-02-2020، 15:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخ مهوش غلط کرد دلتنگی کرد  صدرا رو دربه در کرد
(شوخی)

منکه نمیشناسمش راستی به مهران جان بگو کمتر اکانت بسازه ممکنه کاری کنن دیگه نتونه اکانت بسازه

چهارمین اکانتی که از بانک مهر اقتصاد دیدم :/

خخخخخخخ
باهاش ارتباطی ندارم...
هر وقت از محرومیت در اومد بهش بگو.....

مورفی چه خبرا؟
هِچ..
ایشون از سال ۲۰۱۷ دوتا اکانت داره...

اینم اکانت دومش
میخوای بگم ناهار چی خوردی؟

(29-02-2020، 15:36)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینم اکانت دومش

از کجا میدونی اینا یه نفرن ؟ Confused
(29-02-2020، 15:36)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-02-2020، 15:36)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینم اکانت دومش

از کجا میدونی اینا یه نفرن ؟ Confused

خودش بهمون گفت

اهههههههه باز سر صبح باید از خواب پاشب برم شبکه آموزش ببینم
جدول پخش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://tv7.ir/news/132245
شوخی کرده لابد. وگرنه کسی نمیاد بگه من دوتا اکانت دارم. درضمن ایپی هاشون هیچوقت یکسان نبوده
(29-02-2020، 15:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شوخی کرده لابد. وگرنه کسی نمیاد بگه من دوتا اکانت دارم. درضمن ایپی هاشون هیچوقت یکسان نبوده

عه خب ازشون معذرت میخوام.....

کسی به نام در انجمنه برو موضوعاتشو ببین