انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-03-2020، 22:23)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزار برات توضیح بدم:

تو کل این ۳ روز داش مهران محروم بود.....
مهسا خودش کات کرد اصلا شایدم کات نکرده ما داریم اشتب میزنیم....

مهسا کی داغون شد؟

داشت باهام میحرفید
داغون بود صدرا
داغون داغون
(02-03-2020، 22:22)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:21)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:18)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:16)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخواست خود کشی کنه ولی نکرد.....

آره پ.خ داد.....

کلی اصرار کردم دردشو بگه نگفت....

(02-03-2020، 22:15)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@ thug life
واقعا برات متاسفم بابت کاری که با مهسا کردی

کاری نکرد که....

کار دیگع بزرگ تر از این
دل دیگران رو شکستن خودش جرمه
چه برسه
دل عشقش
مهسا داغون شد بیچاره
ببین
من هنو کاری نکردم آخه تو محرومی میشه کاری کرد؟؟
هنوز بهش پ.خ هم ندادم مثلا بخوام چه کاری بکنم
یکی دیگه کاری میکنه حرفی میزنه
من خراب میشم

شمارشو نداری؟؟؟

نه ندارم
برای چه؟؟
(02-03-2020، 22:21)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:19)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:15)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
life
واقعا برات متاسفم بابت کاری که با مهسا کردی

جانننن
من که کاری نکردم تا الان محروم بودم
الانم که مهسا نی چه شده؟؟
هی بزارین باهاش بحرفم بعد حرف بزنین

من با مهسا صحبت کردم
مهران به خودت بیا
دل منو شکوندی
حداقل دل مهسا نشکون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2020-03-02-مشاهده‌ی-پیام-خصوصی-Re-.png

یه شب داغن بود اونم نه برا مهران برای زخمی که به من نگفت شاید تو بدونی!....
(02-03-2020، 22:24)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:22)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:21)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:18)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:16)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخواست خود کشی کنه ولی نکرد.....

آره پ.خ داد.....

کلی اصرار کردم دردشو بگه نگفت....

کاری نکرد که....

کار دیگع بزرگ تر از این
دل دیگران رو شکستن خودش جرمه
چه برسه
دل عشقش
مهسا داغون شد بیچاره
ببین
من هنو کاری نکردم آخه تو محرومی میشه کاری کرد؟؟
هنوز بهش پ.خ هم ندادم مثلا بخوام چه کاری بکنم
یکی دیگه کاری میکنه حرفی میزنه
من خراب میشم

شمارشو نداری؟؟؟

نه ندارم
برای چه؟؟
مستر
گفتم اگه داری بهش بزنگی Undecided
(02-03-2020، 22:23)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بزار برات توضیح بدم:

مهسا کی داغون شد؟

دمت گرم داش صدرا
همینو بگو

من از هیچی خبر نرم
اگه کسی میدونه اینجا اگه نمیشه پ.خ بده
بیاین قضاوت نکنیم شاید مهسا رو هاپو گاز زده بود :/
(02-03-2020، 22:27)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیاین قضاوت نکنیم شاید مهسا رو هاپو گاز زده بود :/

خخخخخ چه حرفایی خدای
به به
(02-03-2020، 22:26)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بزار برات توضیح بدم:

مهسا کی داغون شد؟

دمت گرم داش صدرا
همینو بگو

من از هیچی خبر نرم

من میدونم
ولی تو بلک لیستم Dodgy
این داستان:

عاقبت رل های مجازی bathtime
کسی که هاری بگیره هذیون نمیگه.....
تازه میره دکتر نه تو خونه بیاد ور دلت :-|

(02-03-2020، 22:28)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:26)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بزار برات توضیح بدم:

مهسا کی داغون شد؟

دمت گرم داش صدرا
همینو بگو

من از هیچی خبر نرم

من میدونم
ولی تو بلک لیستم Dodgy

به من بگو....

(02-03-2020، 22:28)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این داستان:

عاقبت رل های مجازی bathtime

همینو بگو Telegh_01