انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-02-2020، 15:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شوخی کرده لابد. وگرنه کسی نمیاد بگه من دوتا اکانت دارم. درضمن ایپی هاشون هیچوقت یکسان نبوده
منم یه اکانت دیگه دارم مال 7 8 سال قبله ازش هم استفاده نکردم
جریان اینا چی میشه؟
نمیشه کلا خذف کرد که تو انجمن نباشه؟
(29-02-2020، 16:00)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-02-2020، 15:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شوخی کرده لابد. وگرنه کسی نمیاد بگه من دوتا اکانت دارم. درضمن ایپی هاشون هیچوقت یکسان نبوده
منم یه اکانت دیگه دارم مال 7 8 سال قبله ازش هم استفاده نکردم
جریان اینا چی میشه؟
نمیشه کلا خذف کرد که تو انجمن نباشه؟
نه.

(29-02-2020، 15:55)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی به نام در انجمنه برو موضوعاتشو ببین

ایشون شاعر برجسته‌ای هست
الناز شاکردوست به کرونا مبتلا شد = واقعا
آقا مراکز آموزشی هم تعطیله؟
(29-02-2020، 16:08)sina34916 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Nobody cares
ملبورن ای کاش میشد حداقل ارسال تو گ.آ با بازه زمانی کم جدا از هم ارسال بشه...

(29-02-2020، 16:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-02-2020، 15:55)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی به نام در انجمنه برو موضوعاتشو ببین

ایشون شاعر برجسته‌ای هست

خخخخخ مدیر ناظم همون یه تاپیکو حذف کرد زباله دان هم نفرستاد حذفش کرد XD XD XD XD XD
(29-02-2020، 16:08)sina34916 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کرونا رو نشنیدم
من شنیدم یه مرضیه دیگه دارع کرونا نیست
خخخخخخ حیف شد محروم شدی آخه وقتی اخطار میگیری برا چی بازم اک میسازی بانک مهر اقتصاد (اسم مستعار برات گزاشتم)
(29-02-2020، 16:10)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا مراکز آموزشی هم تعطیله؟

اره
تا سه روز آینده تصویب شده
مـــــــــــیـــــــــــــــــووووووووووووووووووووووووووووو