انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-02-2020، 16:45)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نامادری مهدی نمیزاره تو فلشخور اکانت بسازه آخی  Telegh_59  کوزته مگه

باید سرت بیاد تا اون کله ی پوکتو به کار بندازی که هر زری رو نباید بزنی...الانم ببند لطفا یه مین تایپ نکنی نمیگن مورتی مرد!!!! Angry
هوی پسره عقیده ببند اون فکه واموندرو
دودقه زر نزن
نمیتونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مریضییییییییییی
کرم داریییییییییییییی
واسه هرچی باس بحث واکنی
ببند ببند
تورو باید بزنن سردرد فلشخور ن مهرانو مهسارو
(28-02-2020، 16:49)..A... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:46)..A... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:43)..A... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با اینکه میدانم این پیجمم محروم میشه
ولی فقط خواستم بیام بگم

ولی انقدرررررررر پیج میسازم تا همه فلشخور بشن پیج من
تا دیه خسته بشن از محروم کردن هییییی اکانت میسازم

مهرانی اروم باش
گفتم که خودم دنبالشم درست شه اکانتت
برو پیش اسرا....با روبیک بچتیم؟؟؟

من نمیتوانم پ.خ بدم
به اسرا بگو مهران محروم شده ممکنه چند وقت بهش پ.خ ندم

باشه میگم...
نگران نباش درست میشه...
بازم با عمو صابر حرف میزنم

ایول داری مرسی

Heart Heart Heart
(28-02-2020، 16:46)..A... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:43)..A... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با اینکه میدانم این پیجمم محروم میشه
ولی فقط خواستم بیام بگم

ولی انقدرررررررر پیج میسازم تا همه فلشخور بشن پیج من
تا دیه خسته بشن از محروم کردن هییییی اکانت میسازم

مهرانی اروم باش
گفتم که خودم دنبالشم درست شه اکانتت
برو پیش اسرا....با روبیک بچتیم؟؟؟

من نمیتوانم پ.خ بدم
به اسرا بگو مهران محروم شده ممکنه چند وقت بهش پ.خ ندم

(28-02-2020، 16:45)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نامادری مهدی نمیزاره تو فلشخور اکانت بسازه آخی  Telegh_59  کوزته مگه

خخخ دانستیم بلدی فکر کنی جقله
ولی مهدی مثل تو فراری نی و گوشی قیمکی نره
که بخواد مثل تو هی گو.. بخوره

نقل قول: خخخ دانستیم بلدی فکر کنی جقله

Telegh_59

اعتراف میکنم در ۹۰ درصد مواقع حرفای تو و مهدی رو نمیفهمم .. البته اینکه هردوتا اکانت مال یکین هم کم تاثیر نیست
(28-02-2020، 16:30)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:24)..A... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی نمامردین اگه زود قضاوت کنین
بابا مهسااااا به همه بگو جریان چیه خو

کسی قضاوتت نکرد داداش
هرکی قضاوت کرده خره

عه! شاید اینجا کسی قضاوت کرده /-:
(28-02-2020، 16:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:30)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:24)..A... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی نمامردین اگه زود قضاوت کنین
بابا مهسااااا به همه بگو جریان چیه خو

کسی قضاوتت نکرد داداش
هرکی قضاوت کرده خره

عه! شاید اینجا کسی قضاوت کرده /-:

اون دیگه گردن خودش اقا محمد
قضاوت دیگه نمیخاد که همه چی واضحه Telegh_46
(28-02-2020، 16:50)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دودقه زر نزن
نمیتونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مریضییییییییییی
کرم داریییییییییییییی
واسه هرچی باس بحث واکنی
ببند ببند
اجی اون روی تو رو ندیده بودم که دیدم Tongue
خب بالاخره انجمن دارای قوانینی هست. مدیران هم اونو اجرا میکنن. داشتن دو اکانت هم خلاف قوانینه و کسایی که دارای چند اکانت باشن بن میشن.
(28-02-2020، 16:55)sina34916 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 16:50)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دودقه زر نزن
نمیتونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مریضییییییییییی
کرم داریییییییییییییی
واسه هرچی باس بحث واکنی
ببند ببند
اجی اون روی تو رو ندیده بودم که دیدم  Tongue

کجاشو دیدی Dodgy اییییییییش مسخرمم نکن Sad