انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-02-2020، 21:55)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بر همه بزرگواران حاضر در این موضوع! (چیز دیگه ای به ذهنم نرسید بگم! Angel Sleepy Big Grin)
با سپاس.

سلام بر بزرگ ما
عمو صابر
اقا صابر یدونه من لایکت کردم فقط . قدرمو بدون Sleepy
(28-02-2020، 21:58)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:55)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان Smile

سلام دخترم  Big Grin

چطوری مامان گلم

(28-02-2020، 22:04)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ای خودشیرین Big Grin
(28-02-2020، 22:05)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:58)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:55)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام دوستان Smile

سلام دخترم  Big Grin

چطوری مامان گلم

(28-02-2020، 22:04)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ای خودشیرین Big Grin

خوبم دخترم چه خبرا
عمو صابر سوژه رسانه ها شدی XD XD XD
(28-02-2020، 21:55)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بر همه بزرگواران حاضر در این موضوع! (چیز دیگه ای به ذهنم نرسید بگم! Angel Sleepy Big Grin)
با سپاس.

یه سوال :

این با سپاس موضوعش چیه ؟ D:
(28-02-2020، 22:10)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
با سپاس.

یه سوال :

اقا صابر در تمام ارسالاتش می نویسه با سپاس خیلی جالبه شبیه تیکه کلام هستش
(28-02-2020، 22:10)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
با سپاس.

یه سوال :

نزدیک یک هفتس اصرار میکنم عمو صابر یه پیام بده فقط...
(28-02-2020، 22:09)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عمو صابر سوژه رسانه ها شدی XD XD XD

میگم صدرا این گ.ا رم پر کنیم هر چند اول نخواهیم شد Big Grin اخه خیلی خوش گذشت
عمو میشه بهت بگم سایبرگ(یکی از نقش های تیتان ها به پیش صدا کنم؟)

(28-02-2020، 22:16)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عمو میشه بهت بگم سایبُرگ(یکی از نقش های تیتان ها به پیش صدا کنم؟)

عکس سایبُرگ

گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴ 79