انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شاید انجمن بعد از سال ها یه تغییراتی بکنه
(28-02-2020، 21:37)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مثلا?!
(28-02-2020، 21:38)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:37)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مثلا?!

مثلا همه علیهه من جبهه بگیرن...
(28-02-2020، 21:36)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:34)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:32)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:28)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:24)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقاصدرا زورنزن ازوخدی ک من بودم همش ب اقامحمدمیگت بزارممداونم میگه باشه ولی نمیزاره من خودمم سعی کردم نشد ک نشد

یکم دری وری نوشتی نفهمیدم چی نوشتی :-|

?????????????

میگه
اقا صدرا زور نزن از وقتی که من بودم همش ب اقا محمد می گفتن بزار ممد میگه باشه ولی نمیزاره

مرسی عزیزم یادم رفته بودم پسراچیزن

(28-02-2020، 21:34)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظور از دری وری اینکهکه تند تایپ کردی یکم قاطی شد نفهمیدم چی نوشتی :-|

(دنبال دعوا نیستم)

ارع معلومه
خب همه شون اینجوری نیست امااااااااااااااااا Tongue
اره اره استسنات کیه اجی Wink 25r3025r30
(28-02-2020، 21:38)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:38)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

مثلا?!

ایشالازودتراتفاق بیوفته
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...
بگو مرگ بر شاه...

(28-02-2020، 21:40)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:38)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

مثلا?!

ایشالازودتراتفاق بیوفته

دیدی بی دلیل دشمنی کردی

شاید کار سق سیاه باشه...
(28-02-2020، 21:36)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاج :-| چه کردی که همه علیهت جبهه گرفتن؟

هیچی
چیکارشاه داری ازخودت مایه بزار

درضمن هیشکیم باجناب موتی دشمن نی علیهشم نی
(28-02-2020، 21:43)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 21:36)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاج :-| چه کردی که همه علیهت جبهه گرفتن؟

هیچی

مهران مهسا شقایق همه جبهه گرفتن

منم به زودی از این انجمن میرم..

عمو برا اولین بار اومدی نسخه ۳۳۴ یه پیا فقط بزار گ.آ خواهش میکنم....

(28-02-2020، 21:43)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یه نگاه به تاپیک زیر بکن...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=278810

عمو برا اولین بار اومدی نسخه ۳۳۴ یه پیا فقط بزار گ.آ خواهش میکنم....

(28-02-2020، 21:43)ارزوخواجه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یه نگاه به تاپیک زیر بکن...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=278810
[/quote]

من گزارش دادم اینجارو Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin