انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
1 .مفهوم بیت «دست در َکش کرد با آتش به هم خویشتن گم کرد با او خوش به هم» با کدام بیت ارتباط معنایی دارد؟
1 (ز حد گذشت جدایی میان ما اي دوست بیا بیا که غلام توام بیا اي دوست
2 (بدان مقام رسید اتحاد من با دوست که باز می نشناسم که این منم یا دوست
3 (دلی شکسته و جانی نهاده بر کف دست بگو بیار که گویم بگیر هان اي دوست
4 (مرا رضاي تو باید نه زندگانی خویش گر مراد تو قتل است وارهان اي دوست

0 .کدام بیت با عبارت «اندیشه اي به دلش درآمد که به ظاهر حکم نباید کرد و به قول مردمان، خطی بر وي فرو نتوان کشید...»
ارتباط معنایی دارد؟
1 (کنون تا یقینت نگردد گناه به گفتار دشمن گزندش مخواه
2 (بداندیش مردم به جر بد ندید بیفتاد و عاجز تر از خود ندید
3 (نکویی با بدان کردن چنان است که بد کردن به جاي نیک مردان
4 (نیک و بد چون همی بباید ُمرد ُخنُک آن کس که گوي نیکی برد

اقا مدیر چی میشه؟هنگ کردم Sad
(27-02-2020، 22:20)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:15)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:14)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:12)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:11)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگع بگم چی بود اخطار میگیرم

من هستم بگو ببینم کسی کاریت نداره.

خودت خواستی ها Big Grin

fu*..

خب این چه ربطی داره؟ این فعله اونی ک توگفتی باید اسم باشه ..
تو پ.خ بیشتر توضیح بده اینجا مکان عمومیه:|
اره اون باید#$@d باشه

به به به به به به به به به به به 5

(27-02-2020، 22:21)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
1 .مفهوم بیت «دست در َکش کرد با آتش به هم خویشتن گم کرد با او خوش به هم» با کدام بیت ارتباط معنایی دارد؟
1 (ز حد گذشت جدایی میان ما اي دوست بیا بیا که غلام توام بیا اي دوست
2 (بدان مقام رسید اتحاد من با دوست که باز می نشناسم که این منم یا دوست
3 (دلی شکسته و جانی نهاده بر کف دست بگو بیار که گویم بگیر هان اي دوست
4 (مرا رضاي تو باید نه زندگانی خویش گر مراد تو قتل است وارهان اي دوست

0 .کدام بیت با عبارت «اندیشه اي به دلش درآمد که به ظاهر حکم نباید کرد و به قول مردمان، خطی بر وي فرو نتوان کشید...»
ارتباط معنایی دارد؟
1 (کنون تا یقینت نگردد گناه به گفتار دشمن گزندش مخواه
2 (بداندیش مردم به جر بد ندید بیفتاد و عاجز تر از خود ندید
3 (نکویی با بدان کردن چنان است که بد کردن به جاي نیک مردان
4 (نیک و بد چون همی بباید ُمرد ُخنُک آن کس که گوي نیکی برد

اقا مدیر چی میشه؟هنگ کردم Sad

کنکور دادم ..
نگفتم نتجیم خوب بودا
(27-02-2020، 22:18)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:02)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:01)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 21:57)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 21:55)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهسا شوهرت خیلی هوله Big Grin

عشق منه
هیچی جون چخبر؟؟؟؟؟ Tongue  دیروز پست گذاشته بود بچش بدنیا اومده Tongue  Tongue  Tongue
نفس نی نی دار شدی به من خبر ندادی دخترعمه؟25r3025r3025r30

بله بله حتما
خدا عشقتونو زیاد کنه

هیچی جان غلط کرده Big Grin
من هنوز خودم بچممم Big Grin

سلاممممممم
بر نفس برادر
خووووو خواهر زادم کیههههههه؟؟؟
سلام
بر مهران خواهررر Big Grin

هیچکس بابا
این مهسا شیطون شده Big Grin

ایول داری خواهر

بله دیدم
(27-02-2020، 22:07)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@*Kyana*
توبچع من و  -77میشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Big Grin

سلام مادر قربونت بره Heart
بچه دار شدی مادر ؟
(27-02-2020، 22:16)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلااااممممم

و داشی
برادر زادم کووووووووو

سلاااامممم
برادر زاده ندارییییی
(27-02-2020، 22:21)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:20)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:15)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:14)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:12)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هستم بگو ببینم کسی کاریت نداره.

خودت خواستی ها Big Grin

fu*..

اره اون باید#$@d باشه

بلدیا !
آهایییی برادر زادم کووو
(27-02-2020، 22:19)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:11)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:05)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چهههه مهدی کی برادر کسی شد؟؟

خخخخخخخخ
عی بابا مامانم چی شد پس
نه مهدی..چیزه...مهدی داداش توعه Tongue

آخییی مهدی عموی عالی میشهههه

خخخخخخخخ مهرااان
عموی کی میخواد بشه دقیقا؟!!!! Dodgy  Tongue

بچه دلبندم

کو بچه ی دلبندت؟؟!!! Dodgy Tongue
(27-02-2020، 22:25)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:21)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خودت خواستی ها Big Grin

fu*..

اره اون باید#$@d باشه

بلدیا !

ب ریشات نمیخوره 14k
(27-02-2020، 22:25)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:19)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:11)Mehran_RAP_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 22:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخخخ
عی بابا مامانم چی شد پس
نه مهدی..چیزه...مهدی داداش توعه Tongue

آخییی مهدی عموی عالی میشهههه

خخخخخخخخ مهرااان
عموی کی میخواد بشه دقیقا؟!!!! Dodgy  Tongue

بچه دلبندم

کو بچه ی دلبندت؟؟!!! Dodgy  Tongue

مهسا میشه دوباره نقشارو بگی Big Grin
من الان هنگیدم Big Grin