انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-03-2020، 21:57)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهسا گفت ارتباطی باهات ندارم جدی میگم الان لینکشو میدم.....

مهسا هم امروز گفت مدتی از انجمن میره...

همشونو خوندم مشتی و میدونم بازم ممنون برای اطلاع

آره عیب نداره حتما دوست داره
ستاد نیست که سازمان تفرقه افکنی جهانیه.....
(02-03-2020، 21:57)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میبینی؟ یعنی تورو به اندازه فامیلش قبول نداره

داش ممد مگه اون قبول داشت؟؟
نه پس من چرا الکی جوش بخورم

(02-03-2020، 21:59)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستاد نیست که سازمان تفرقه افکنی جهانیه.....

حرف حق جواب نره اینه Big Grin

بین المللی دیه جوابگوش نی Tongue
(02-03-2020، 21:58)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

؟؟؟؟؟
(02-03-2020، 22:00)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 21:58)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

؟؟؟؟؟

حتما دوست داره که نیاد انجمن جلوشو که نگرفتن
(02-03-2020، 21:59)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 21:57)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عه! نداشت یعنی؟
همه چی تموم؟
(02-03-2020، 22:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 21:59)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

عه! نداشت یعنی؟
همه چی تموم؟

نمیدونم آخه از گفت و گو هاش معلومه دیه
نه هنوز نه باهاش حرف زدم نه باهام حرف زده
قربون خودم ک میام تز میدم میرم دوباره میام میدم تز میرم
(02-03-2020، 22:04)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

عه! نداشت یعنی؟
همه چی تموم؟

فک نکنم کات کرده باشه ولی یه شب کلا حالش خوب نبود

اصلا هم مربوط به رابطه تو و اون نبود....

گفت من این دردمو یک ساله که دارم و به هیچکی نگفتم...
(02-03-2020، 22:08)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:04)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

عه! نداشت یعنی؟
همه چی تموم؟

فک نکنم کات کرده باشه ولی یه شب کلا حالش خوب نبود

اصلا هم مربوط به رابطه تو و اون نبود....

گفت من این دردمو یک ساله که دارم و به هیچکی نگفتم...

همون موقعی که تو گ.آ میگفتی
مهسا واقعا میخواد خود کشی کنه درسته؟؟

راستی این حرفو ت. گ.آ که نگفت بهت پ.خ داد داشی؟؟
البته فقط سواله