انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خوبزارین اون طرف قضیه ام بیاد بعد بابانمیشه یه طرفه جلورف
صدرا به منم بفرست :‌|
(02-03-2020، 22:36)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:35)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من دل اونو نشکستم
چرا داغون بوده از لیست سیاه درت بیارم میگی؟؟

بابا من محروم بودم چه شده

قبل محرومیت چ کاری باش؟:|

بخدا قبل محرومیت
فقط باهم حرف میزدیم و میخندیدیم
و هی حرفای جالب تازه چون میدانستم محروم میشم
حرفیی زدم که فکر نکنه برم دیه نمیام
هر چی هست توی اون حرف اخریه هست !
خب روش جدیدمو تست میکنم XD
(02-03-2020، 22:39)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر چی هست توی اون حرف اخریه هست !

هیچی نگفتیم باورتان شه
حرفای باحالی میزدیم فقط خنده بوده
(02-03-2020، 22:38)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:36)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-03-2020، 22:35)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من دل اونو نشکستم
چرا داغون بوده از لیست سیاه درت بیارم میگی؟؟

بابا من محروم بودم چه شده

قبل محرومیت چ کاری باش؟:|

بخدا قبل محرومیت
فقط باهم حرف میزدیم و میخندیدیم
و هی حرفای جالب تازه چون میدانستم محروم میشم
حرفیی زدم که فکر نکنه برم دیه نمیام

چی حرف زدی؟.__.
احتمال خیلی دیگه باحال حرف زدی! 
(02-03-2020، 22:39)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب روش جدیدمو تست میکنم XD

کار نکرد مهندس
ای کاش بازم انجمن خراب شه بریم تو اکانت هم!!!!! 
ارزوی قلبیمه!