انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-02-2020، 18:45)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب ادم شری هستی تو!

خخخخخخ با منی؟ Big Grin
(28-02-2020، 18:47)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:43)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:40)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
خواستم سکوتو بهم بزنمممم Tongue
کی فایلو پاک کردددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Dodgy  Angry  crying
جون میده اینو شب بزاری Big Grin
فایل؟ کسی پاک نکرده!
اره الان صبحه. هوا روشنه حال نمیده :-‌/

اااا   همش زیر سر توعهههههههههه Dodgy  Dodgy  Dodgy
براچی پاکش کردیییییییییییی فایل مورد علاقه ی منووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation  Big Grin

اتفاقا تعمیرش کردم. منکه راحت گوش میدم و لذت میبرم /-: باز نمیکرد اولش. باید لینک مستقیم بدی نه اینکه لینک یه سایتی رو بدی

Dodgy  Dodgy  Dodgy  Dodgy
ولی من گوش میدادم باز میکرد Exclamation  Dodgy
اینو بابابزرگم بهم یاد داده Tongue
براچی پاکش کردییییییییییی crying  Angry  Dodgy  Big Grin

به پیغمبر من نمیتونستم گوش کنم. الان میتونم ولی. بیا و خوبی کن!
(28-02-2020، 18:46)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سال خود سنشه! 
عه !۵۴ سالشه؟
دلش جوون مونده خدایی

Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy
محمد فضولی نکن کار بدیه Tongue
۱۵۰۰ تا ارسال! رند رند (:
(28-02-2020، 18:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:47)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:43)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:40)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فایل؟ کسی پاک نکرده!
اره الان صبحه. هوا روشنه حال نمیده :-‌/

اااا   همش زیر سر توعهههههههههه Dodgy  Dodgy  Dodgy
براچی پاکش کردیییییییییییی فایل مورد علاقه ی منووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Exclamation  Big Grin

اتفاقا تعمیرش کردم. منکه راحت گوش میدم و لذت میبرم /-: باز نمیکرد اولش. باید لینک مستقیم بدی نه اینکه لینک یه سایتی رو بدی

Dodgy  Dodgy  Dodgy  Dodgy
ولی من گوش میدادم باز میکرد Exclamation  Dodgy
اینو بابابزرگم بهم یاد داده Tongue
براچی پاکش کردییییییییییی crying  Angry  Dodgy  Big Grin

به پیغمبر من نمیتونستم گوش کنم. الان میتونم ولی. بیا و خوبی کن!

پس چرا باز نمیکنه الان؟؟!!!! Exclamation Dodgy
سپاس هاهم ۹۰۰

(28-02-2020، 18:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس چرا باز نمیکنه الان؟؟!!!! Exclamation  Dodgy
حالا خیلیم چیز مهمی نبود! جون چند نفر هم حفظ شد  Angel
تبرک میگمم هوراا
(28-02-2020، 18:47)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:46)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودم میخونم Sleepy

دیجی شقی
عاشق شدم وای404040
دیونه شدم وای4040
حالااااااااااااااا
شاخ سنوبری تووووووووووووو
دل میبری تووووووووووووووووووو
2121
به این لطیفی هم که شما فکر میکنید نبودا! صدای جیغ بود فقط /-:

Sad Sad Sad Sad Sad مرسی

شبتون بخیر Heart

باااااااااااااااااااای بااااااااااااااااااااااااااای
(28-02-2020، 18:50)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 18:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس چرا باز نمیکنه الان؟؟!!!! Exclamation  Dodgy
حالا خیلیم چیز مهمی نبود! جون چند نفر هم حفظ شد  Angel

ااا Dodgy Dodgy Dodgy Dodgy Exclamation
صدای مورد علاقه ی منه!!!!!
یبار رفتم تو کمد ابجیم قایم شدم ساعت سه نصفه شب یهو پخش کردم این صدارو...خخخخخخخخ
کلا همه رو سکته میدم من Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
برین تم سانگ د فیند بری وایت رو گوش کنید

کلک و پرتون بریزه!