انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-02-2020، 20:26)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 20:23)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 20:20)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا این رلتو جمع کن الان کلا یه کاری میکنن برای همیشه نیاد فلشخور....

(28-02-2020، 20:19)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ها؟ صغه سیاه؟

اشتب شد سق سیاه :-|

سق کیه حالا؟ منظورت از سق چیه؟

سق سیاه

شخصیتی که از هر کی تعریف میکنه بدبخت میشه :-|

کسی که نفرینش د ر حق دیگران عملی شود.

منظورت اینه؟
داوود رو دوستش دارم
یه سوال...
متاسفانه حفاظت شدس D:
(28-02-2020، 20:30)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 20:26)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 20:23)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2020، 20:20)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا این رلتو جمع کن الان کلا یه کاری میکنن برای همیشه نیاد فلشخور....

(28-02-2020، 20:19)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ها؟ صغه سیاه؟

اشتب شد سق سیاه :-|

سق کیه حالا؟ منظورت از سق چیه؟

سق سیاه

شخصیتی که از هر کی تعریف میکنه بدبخت میشه :-|

کسی که نفرینش د ر حق دیگران عملی شود.

منظورت اینه؟

آره ولی جناب سق سیاه تعریف هم از کسی میکنه نفرین محسوب میشه :-|:-|:-|:-|

(28-02-2020، 20:31)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینو ببین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86_%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%​D9%87%D9%88

نه از اینا همه میتونن بسازن.....
من دیگه حوصلم سر رفت!!!
خب یه سوال حالا کسی میتونه جواب بده؟

ملت کجا تتو میزنن؟

(28-02-2020، 20:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دیگه حوصلم سر رفت!!!

الان وقتش نیست الان باید به فکر ارتباط با مهران باشی چون محروم شده.....

(الان به من میگه فوضولیش به تو ربط نداره)
وای کشتین خودتونووو Sad
الان مثلا من وای چقد این گلدون قشنگه
گادون بیفته بشکنه
به این میگن سقه سیاههه Sad
استمو برو عوض کن بزار "ممد"
(28-02-2020، 20:34)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب یه سوال حالا کسی میتونه جواب بده؟

ملت کجا تتو میزنن؟

(28-02-2020، 20:33)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دیگه حوصلم سر رفت!!!

الان وقتش نیست الان باید به فکر ارتباط با مهران باشی چون محروم شده.....

(الان به من میگه فوضولیش به تو ربط نداره)

هرجاعشقشون بکشه