انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-02-2020، 2:18)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم دیگه برم
داداش مهران
آبجی مهسا
همه گی بای
شب خوش Smile

شبت بخیر باشه اجی
بابای
واقعا ساعت چهار خوابیدید؟
(28-02-2020، 7:10)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینا دیگه خیلی حوصله دارن

باور میکنین وقتی میخواستم اواتارتونو نگاه کنم انتظار داشتم حداقل یدونه سیب سبز ببینم؟ یا حداقل بوی قلیان رو تو پروفایلتون استشمام کنم.
ولی خب همین اواتارتونم خوبه. ای کاش نقاش بودی! ولی من دل خوش نمیخوام دارم (شاید) یدونه از rtx 2040 میخوام ):

یه موردی هم تو بیوگرافیتون هست اینه که میگید یه زمانی انجمن ۲ صفحه افراد انلاین داشت. درحالی که الان حداقل ۱۲ صفحه رو داره.
(البته شما منظورتون اعضاست ولی مهمانا هم بالاخره از افراد حساب میشن.)
چون یه ذره از من خوشتون نمیاد، برای همین شاید شوخی ها بیشتر ناراحتتون بکنه. اگر همچین اتفاقی افتاد پیشاپیش عذرشو میخوام

اینجارو ببینید اینقدر تلاش کردن تا یه داستان عاشقانه بنویسن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=31312&page=147

تا اینکه یه بنده خدایی توی صفحه بعدش با دوتا کلمه همه چیزو ریخت بهم
(28-02-2020، 7:10)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خخخخخخخخخ اره دیگه بابایی
صبحت بخیر بابا
های تنبلااا...پاشین ساعت دوازدهه...
من ساعت چهار خوابیدم دوساعته بیدارم...پاشین دیگهههههه
سلااامم
خوبین؟
(27-02-2020، 21:12)*Kyana* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-02-2020، 20:27)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی  cof

سلاممممممم
خوبی؟؟ Blush
سلام جوجو
الان بهترم Telegh_01
سلام مممم
اهل انجمن