انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-02-2018، 13:42)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-02-2018، 13:40)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-02-2018، 13:39)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-02-2018، 13:39)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-02-2018، 13:38)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو؟؟
تو... Dodgy

سرت تو ..؟ :||

(20-02-2018، 13:39)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره مگه نگفتی شب قشنگ تر میشه یعنی یه کاری میخوایی بکنی

الان چجوری این برداشتو کردی؟ :|
بی ادب خودت سرت تو.......

عا میخواستم بگم تو گل :/ نمیدونم چرا بقیش پاک شد ):
خودتی.....

من حوصله بحث با بی ادبارو ندارم بای
(20-02-2018، 13:41)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حدس زدم اخه تو به جز شر کار دیگه ای بلد نیستی

Telegh_54 من بخاطر فوتبال گفتم که هیجان انگیزه Telegh_00
رویا خودتو اذیت نکن

اهان ...پس یه خورده سر به راه شدی

هعییی
رویا این آقا چشه؟
هیچی باران جان
براش نذر کردم انشاءالله به حق این روز خدا شفاش میده
(20-02-2018، 13:48)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچی باران جان
ببخشید این سوال و میپرسم آقا بیماری هاری دارن هنوز نیومده دارن پاچه میگیرن؟
(20-02-2018، 13:51)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-02-2018، 13:48)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچی باران جان
ببخشید این سوال و میپرسم آقا بیماری هاری دارن  هنوز نیومده دارن پاچه میگیرن؟

نه انقدراهم اینطوری نیست ولی خدا خودش هواشو داشته باشه تو هم براش دعا کن هعیییی
آسمون Telegh_11
یعنی چی ؟
(20-02-2018، 13:53)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-02-2018، 13:51)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هیچی باران جان
ببخشید این سوال و میپرسم آقا بیماری هاری دارن  هنوز نیومده دارن پاچه میگیرن؟

نه انقدراهم اینطوری نیست ولی خدا خودش هواشو داشته باشه تو هم براش دعا کن هعیییی
آهان.... داشتم کم کم نگران میشدم براشون خ