انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-02-2018، 19:55)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسا رو جلو درمون پیدا کردم :|
بزرگش کردم و ببین چ وَلَد خوبی ام شده برا خودش :|
بدرود
میگم شباهتی به تو نداره
بدرود
(08-02-2018، 19:55)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسا رو جلو درمون پیدا کردم :|
بزرگش کردم و ببین چ وَلَد خوبی ام شده برا خودش :|
بدرود
خخ..پس مهارت بچه بزرگ کردن داری..ایول..
علی شب پارتی نگیری یه وقت تنهاییی به درسا بگم بیاد پیشت
(08-02-2018، 19:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی شب پارتی نگیری یه وقت تنهاییی به درسا بگم بیاد پیشت
بعید نیستا..بگو بره..کارازمحکم کاری عیب نمیکنه..
علی رویاهم موافقه به درسا بگم؟؟؟
(08-02-2018، 20:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وووو خبری از علی نیست.... Exclamation Exclamation
(08-02-2018، 20:03)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-02-2018، 20:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وووو خبری از علی نیست.... Exclamation  Exclamation
واییی یعنی چیکار میکنه Tongue
(08-02-2018، 20:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-02-2018، 20:03)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

وووو خبری از علی نیست.... Exclamation  Exclamation
واییی یعنی چیکار میکنه Tongue
منم خععععییییییلی کنجکاوم.. Tongue Tongue Big Grin
بره سپاسامون زیاد نمیشه اخه ای بابا
و ماجرا هیجان انگیز میشود..

(08-02-2018، 20:05)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بره سپاسامون زیاد نمیشه اخه ای بابا
میگم نکنه این پارتیشوگرفته..؟؟ Tongue