انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پیچوندن کار بدیست
اِ....فهمیدی؟؟
Big Grin Big Grin Big Grin
خب خدا رو شکر....
+
تگرگ من چطوره؟؟؟

(26-02-2018، 16:08)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیچوندن کار بدیست

بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اش Undecided
سما چقدر تو هنرمندیBig Grin
شوتور مگه؟
خودگویی و خودخندی عجب گاو هنرمندی :|
تو پیچوندنو میگم
این تگرگ کو پس
آهان.... از اون لحاظ...

چمدونم والا...معلوم نیست کجا سیر میکنه..
(26-02-2018، 16:08)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اِ....فهمیدی؟؟
Big Grin  Big Grin  Big Grin
خب خدا رو شکر....
+
تگرگ من چطوره؟؟؟

(26-02-2018، 16:08)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیچوندن کار بدیست

بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اش Undecided

یواااااااااااااش پاره میشه :| (تارهای صوتی رو میگم)
(26-02-2018، 16:14)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2018، 16:08)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اِ....فهمیدی؟؟
خب خدا رو شکر....
+
تگرگ من چطوره؟؟؟

[ -> ]
پیچوندن کار بدیست

میگما،میدونی اصن برام مهم نیست نظراتت؟؟
(26-02-2018، 16:15)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2018، 16:14)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اِ....فهمیدی؟؟
خب خدا رو شکر....
+
تگرگ من چطوره؟؟؟

[ -> ]
پیچوندن کار بدیست

میگما،میدونی اصن برام مهم نیست نظراتت؟؟

نه :|