انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اره ...
چه تلخ و چه حیف !
ولی یه چیزو همیشه یادت باشه !
ما همیشه ب قیافه افراد عادت میکنیم و بوی عطرشون با بقیه فرق داره !
و گرنه خیلی ها ممکنه باشن و هستن با همون شخصیت و با همون خصوصیات !
خودتو محدود نکن ... زندگی پیچیده تر از مرگه !
ادم مرده دیگه روزها براش فرقی نمیکنه چون دیگه نمیفهمن چیزیو احساس نمیکنن اونا دیگه نمیفهمن یه پیتزا یا کلا یه غذا چقد میتونه خوشمزه باشه ولی یه ادم زنده میفهمه پس بلند میشه و غذا درست میکنه و اونو با لذت میخوره !
ادم زنده خیلی روزها براش فرق میکنن ، تفات زنده و مرده تو امیده تو اگه زنده ای با یه سری امید زنده ای ولی ادم مرده دیگه چیزی نداره ک بخواد بهش امید داشته باشه میفهمی ؟
تو اومدی رویاها و امید های خودتو توی این دنیا بدست بیاری تا ب وسیله اونا خودتو کامل کنی ! پس نباید دل ب چیزای از دست رفته بسپاری !
باید خودتو رها کنی .... همه چیز یک تجربس ! بعضی وقت ها زنده یه سری چیز ها رو از دست میدن ولی در مقابل چیز های دیگه ای رو بدست میارن !
بهت یه کتاب معرفی میکنم تو پ.خ برو اونو بخون !
دوست ندارم نا امید بمونی و همش غصه بخوری (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&page=124

عکسمو ببینید :|
(09-02-2018، 16:03)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره ...
چه تلخ و چه حیف !
ولی یه چیزو همیشه یادت باشه !
ما همیشه ب قیافه افراد عادت میکنیم و بوی عطرشون با بقیه فرق داره !
و گرنه خیلی ها ممکنه باشن و هستن با همون شخصیت و با همون خصوصیات !
خودتو محدود نکن ... زندگی پیچیده تر از مرگه !
ادم مرده دیگه روزها براش فرقی نمیکنه چون دیگه نمیفهمن چیزیو احساس نمیکنن اونا دیگه نمیفهمن یه پیتزا یا کلا یه غذا چقد میتونه خوشمزه باشه ولی یه ادم زنده میفهمه پس بلند میشه و غذا درست میکنه و اونو با لذت میخوره !
ادم زنده خیلی روزها براش فرق میکنن ، تفات زنده و مرده تو امیده تو اگه زنده ای با یه سری امید زنده ای ولی ادم مرده دیگه چیزی نداره ک بخواد بهش امید داشته باشه میفهمی ؟
تو اومدی رویاها و امید های خودتو توی این دنیا بدست بیاری تا ب وسیله اونا خودتو کامل کنی ! پس نباید دل ب چیزای از دست رفته بسپاری !
باید خودتو رها کنی .... همه چیز یک تجربس ! بعضی وقت ها زنده یه سری چیز ها رو از دست میدن ولی در مقابل چیز های دیگه ای رو بدست میارن !
بهت یه کتاب معرفی میکنم تو پ.خ برو اونو بخون !
دوست ندارم نا امید بمونی و همش غصه بخوری (:
اره همه ی حرفای توقبول..راس میگی...ولی من الان توشرایطی ام که هیچی حالیم نمیشه میفهمی...حتی خونوادشم نمیتونن تواین وضعیت من حالی کنن که دیگه تموم..نیس..برنمیگرده..نمیشنوه..حرف نمیزنه...نمیتونن...خودمم دیگه دارم کم میارم..Telegh_44Telegh_44

انفرادی شده سلول به سلول تنم....خودِمن درخودِمن زندانیست..
انفرادی همه شب من به خیابون میزنم..خسته ازحال وهوایی که به این ویرانیست...

کسی نیست..؟؟ Telegh_44
(09-02-2018، 17:08)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انفرادی شده سلول به سلول تنم....خودِمن درخودِمن زندانیست..
انفرادی همه شب من به خیابون میزنم..خسته ازحال وهوایی که به این ویرانیست...

وای حمید هیراد 2626Telegh_05Telegh_05
چه خلوتتت
سلام به همگی
عهی واعی من چه روزی بود امروز
(09-02-2018، 18:40)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چطور؟
(09-02-2018، 18:41)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2018، 18:40)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چطور؟

یکی از فامیلامون عمل داشت
(09-02-2018، 18:50)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2018، 18:41)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
چطور؟

یکی از فامیلامون عمل داشت

اخی....بهتره انشاالله

انگاری امروز براهیچکوممون روز جالبی نبود...هعععععییئی