انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ولی کم اند انسان های دانا به این نکته
(03-02-2018، 18:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی کم اند انسان های دانا به این نکته
آری..بسیییارررراندک
دوست روزهای تنهاییم من میروم تونیز نمان هرچه کمتر باشی بیشتر درک میکنند وجودت را
2ساعت دیگر باز میگرد
بسیارخوب...دشمن به فدای درکمان..بروخدابه همراهت Heart

اگربارگران بودیمورفتیم..
اگرنامهربان بودیمو رفتیم....
(03-02-2018، 18:25)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگربارگران بودیمورفتیم..

شما نه نامهربانی نه بارگران
شما عزیزی و ارزشمند
سلامی دگر..به روی گل رفیقمان..

(03-02-2018، 19:45)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-02-2018، 18:25)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگربارگران بودیمورفتیم..

شما نه نامهربانی نه بارگران
شما عزیزی و ارزشمند
ازمهربانی رفیقانی چون شماست.. Heart
خدایا یاران6 وفاداررا از مادور مگردان......امین
(03-02-2018، 20:55)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایا یاران6 وفاداررا از مادور مگردان......امین
آمین.. Heart
خوب چه خبر؟؟؟

هعیییییی هیشکی نیس!
(03-02-2018، 20:58)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب چه خبر؟؟؟

هعیییییی هیشکی نیس!
سلامتی شما..
چرادیگه من هستم