انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=244223

12 صفحه کامنت خوندم :| خلاصه ی مطلب:
دماغش خوش فرم باشه :|
قد بالای 185 :|
هیکلی باشه :|
به دخترای دیگه نگاه نکنه :|
ابروهاش پیوندی نباشه :|
رضا صادقی یه چیزی میدونست که میخواست پیاده شه دیگه :|
البته به نظرم توی این دوره وزمونه و وضع پسرای امروزی که داره کروموزوم yکم کم حذف میشه یکی پیدا شه همون کروموزومروداشته باشه خودش غنیمتهSleepy
البته پسرای انجمن ناراحت نشن کلی گفتم واقعیت موجوده
آخرش یه سمندونِ خسته گیرشون میاد |:
البته بچه ها ارزوشونو گفتن تو ارزو که کنتور نمیندازن
(23-02-2018، 19:11)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
البته به نظرم توی این دوره وزمونه و وضع پسرای امروزی که داره کروموزوم yکم کم حذف میشه یکی پیدا شه همون کروموزومروداشته باشه خودش غنیمتهSleepy

نکنه به همون کروموزومم حسودیتون میشه =) #ژنوم کامل
(23-02-2018، 13:48)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این نظر بچگانه تو هست ومنم اصلا اشتیاقی ندارم بهت ثابت کنم هرجور مایلی فکرکن امید نیوز

(23-02-2018، 19:16)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-02-2018، 19:11)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اگه مرد بودنو دوست داشتن مردا که خودشونو شبیه دخترا درست نمیکردن
الان بهت بگم مرد بزرگ بین خوشت میاد
لطفا یا مطلبی رو که دوست ندارین نخونین یا میخونین جنبه اش رو داشته باشین
(23-02-2018، 19:19)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-02-2018، 13:48)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این نظر بچگانه تو هست ومنم اصلا اشتیاقی ندارم بهت ثابت کنم هرجور مایلی فکرکن امید نیوز

(23-02-2018، 19:16)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اگه مرد بودنو دوست داشتن مردا که خودشونو شبیه دخترا درست نمیکردن
الان بهت بگم مرد بزرگ بین خوشت میاد
لطفا یا مطلبی رو که دوست ندارین نخونین یا میخونین جنبه اش رو داشته باشین

مردونگی به این چیزا نیست Smile مردونگی به یه چیز دیگست Smile دخترا خودشونو شکل پسرا نمیکنن؟ (مثال معروف دختر آنجلینا جولی )
Sad باشه
ادمای معروف ،حالا یه کاری میکنن مثل جاستین
از اولی که اومدم اینجا فقط از تو شنیدم دخترا بدن پسرا خوبن
بیخیال من حوصله ی بحث ندارم چون ترجیح میدم با یکی حرف بزنم که حرف منو بفهمه
جاستین =)))) وااای
الان یعنی چی