انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-02-2018، 17:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-02-2018، 16:43)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-02-2018، 16:13)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-02-2018، 15:14)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-02-2018، 14:39)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایی به جا اینکه روز تولد کوروش کبیر رو حفظ باشیم و به هم تبریک بگیم باید رسم و رسوم یه ملت بیگانه رو جشن بگیریم و به هم تبریک بگیم؟
حیف ..

پس بااین حساب مانباید جشن یا وفات های مذهبی داشته باشیم چون اونا مال کشور عرب و بیگانه هست
مابه هم تبریک میگیم نه برای اینکه بیگانه پرستیم چون میخواییم بهونه ای برای خوشی وابراز محبت باشه

اون دین ماست .. به هرحال  ما انتخاب کردیم اون دین و ادابش رو ..
منظور من کشورهای اروپاییه ..
کسایی ک جشنا مذهبی میگیرن اکثرا با اداب ملیشون هم اشنا هستن ..

ارمان ها و رسم و رسوم خودمون از یه کشور اروپایی جلوتره و اولویت داره ..

من موافق این نیستم که ولنتاین رو ماها به هم تبریک بگیم ولی خدا وکیلی تولد کوروش و داریوش و اَره و اُوره و شمسی کوره رو بهم تبریک بگیم که چی بشه؟؟؟؟
به چه دردی میخوره؟؟؟؟
ولنتاینم مثه همونه...

تو میدونی کوروش کبیر کی بوده؟ میدونی یه دنیا ارزوشونه کوروش پادشاه اونا بود که پزش رو به جهانیان بدن ؟؟
میدونی داریوش بزرگ چیکار کرد ؟ میدونی میترا کی بود ؟ اتوسا کی بود ؟؟
یکم کتاب بهت پیشنهاد میکنم از دوره هخامنشیان .. یا حوصله نداری با یه سرچ ساده هم میتونی بفهمی کوروش کبیر و داریوش و کلا سلسله هخامنشیان چیکار کردن واسه کشور ..

عجیبه .. همه حسرت تاریخ ما رو میخورن ..
در حالیکه نوادگان کوروش پدرشون رو نمیشناسن ..

گفتن تبریک ولنتاین چه سودی داره ؟ جه دردی رو درمان میکنه؟ ( فقط محبت و شاد بودنه فلسفش.. ) همونو روز تولد کوروش کبیر .. اتوسا .. داریوش بزرگ و غیره بگیم و به هم تبریک بگیم...

متاسفانه اقایون روحانیت اجازه ندادن .. وگرنه تو تاریخ روزشو و حتی کتاب های درسی هم بود ..

آی جناب، خیلی دیگه دارین تخته گاز میرین...

منم مثل خیلی های دیگه به تاریخ کشورم افتخار میکنم و اعتقاد دارم تاریخ تکرار میشه و باید ما از گذشته هامون درس بگیریم...
منم مثل خیلی های دیگه به کوروش و داریوش و حتی رستم و سهراب افتخار میکنم و احترام میزارم...

بااااااااااش، شما هروقت تولد کوروش و داریوش و دیگراااان شد؛ بیاین تبریک بگین منم قول میدم جواب تبریکتون رو بدم....
وقت مرگشونم حاضرم خرما پخش کنم تو خیابون و آواتارم رو صفحه ی سیاه بزارم...هه

در ضمن، این که یه سری مسائلی که از نظر شما خیلی حیاتیه جزو دروس ما محسوب نمیشه؛ تقصیر روحانیت نیست....دلم نمیخواد تو این فضا با هیچ کسی بحث کنم چون چوبشو خوردم ولی اینکه به روحانیت توهین کنین رو اصلا نمیتونم تحمل کنم....
حالا هم بدون ترس از اخطار و بن و هزار جور کوفت و زهرمار دیگه، تلاش میکنم جلوی این حرفای چرتتون وایستم...البته با رعایت احترام نه مثل شما که... هه
یا علی چقدر طولانی تایپ میکنید لعنتیا
(14-02-2018، 22:43)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-02-2018، 17:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-02-2018، 16:43)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-02-2018، 16:13)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-02-2018، 15:14)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس بااین حساب مانباید جشن یا وفات های مذهبی داشته باشیم چون اونا مال کشور عرب و بیگانه هست
مابه هم تبریک میگیم نه برای اینکه بیگانه پرستیم چون میخواییم بهونه ای برای خوشی وابراز محبت باشه

من موافق این نیستم که ولنتاین رو ماها به هم تبریک بگیم ولی خدا وکیلی تولد کوروش و داریوش و اَره و اُوره و شمسی کوره رو بهم تبریک بگیم که چی بشه؟؟؟؟
به چه دردی میخوره؟؟؟؟
ولنتاینم مثه همونه...

تو میدونی کوروش کبیر کی بوده؟ میدونی یه دنیا ارزوشونه کوروش پادشاه اونا بود که پزش رو به جهانیان بدن ؟؟
یکم کتاب بهت پیشنهاد میکنم از دوره هخامنشیان .. یا حوصله نداری با یه سرچ ساده هم میتونی بفهمی کوروش کبیر و داریوش و کلا سلسله هخامنشیان چیکار کردن واسه کشور ..

گفتن تبریک ولنتاین چه سودی داره ؟ جه دردی رو درمان میکنه؟ ( فقط محبت و شاد بودنه فلسفش.. ) همونو روز تولد کوروش کبیر .. اتوسا .. داریوش بزرگ و غیره بگیم و به هم تبریک بگیم...

متاسفانه اقایون روحانیت اجازه ندادن .. وگرنه تو تاریخ روزشو و حتی کتاب های درسی هم بود ..

منم مثل خیلی های دیگه به تاریخ کشورم افتخار میکنم و اعتقاد دارم تاریخ تکرار میشه و باید ما از گذشته هامون درس بگیریم...
منم مثل خیلی های دیگه به کوروش و داریوش و حتی رستم و سهراب افتخار میکنم و احترام میزارم...

بااااااااااش، شما هروقت تولد کوروش و داریوش و دیگراااان شد؛ بیاین تبریک بگین منم قول میدم جواب تبریکتون رو بدم....

در ضمن، این که یه سری مسائلی که از نظر شما خیلی حیاتیه جزو دروس ما محسوب نمیشه؛ تقصیر روحانیت نیست....دلم نمیخواد تو این فضا با هیچ کسی بحث کنم چون چوبشو خوردم ولی اینکه به روحانیت توهین کنین رو اصلا نمیتونم تحمل کنم....
حالا هم بدون ترس از اخطار و بن و هزار جور کوفت و زهرمار دیگه، تلاش میکنم جلوی این حرفای چرتتون وایستم...البته با رعایت احترام نه مثل شما که... هه

متاسفانه بحث کردن با امثال بعضی افراد که تفکری مثل شما دارن به نتیجه مطلوبی نمیرسه ..
بعله.. هرکسس ازاده تو تفکر خودش..
گرچه .. فرهنگ و تاریخ غنی ما رو هرکسی ارزشش رو نمیدونه...
مطمعن باشین از از خیلی از مساعلی ک به ما میگن مهم تره تاریخ ما ! گرچه اینم باز درک بالاتری میخواد ..
شما ازادی تو اندیشه خودت .. شما به جامعه روحانیت عشق بورز و افتخار کن , من به تاریخ و فرهنگ اصیل کشور خودم..

بحث بی فایدس تو این مورد ..
فقط کتاب بهتون پیشنهاد میکنم
موفق باشید
(15-02-2018، 7:46)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-02-2018، 22:43)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

به چه دردی میخوره؟؟؟؟
ولنتاینم مثه همونه...

متاسفانه بحث کردن با امثال بعضی افراد که تفکری مثل شما دارن  به نتیجه مطلوبی نمیرسه ..
بعله.. هرکسس ازاده تو تفکر خودش..
گرچه .. فرهنگ و تاریخ غنی ما رو هرکسی ارزشش رو نمیدونه...
مطمعن باشین از از خیلی از مساعلی ک به ما میگن مهم تره تاریخ ما ! گرچه اینم باز درک بالاتری میخواد ..
شما ازادی تو اندیشه خودت .. شما به جامعه روحانیت عشق بورز و افتخار کن , من به تاریخ و فرهنگ اصیل کشور خودم..

بحث بی فایدس تو این مورد ..
فقط کتاب بهتون پیشنهاد میکنم
موفق باشید

باااااااااش....تفکر من داغون، شما خوب، عالی، پرفکت....-به جهنم-
ینی قشــــــــــــــــــــنگ حضور کتابای تاریخ رو که ما باید تو سال های تحصیلی بخونیم؛ نقض کردین....اشکال نداره....-بازم به جهنم-

شما که انقدر علاقه به تاریخ و فرهنگ اصیل کشور دارین چرا تشریفتون رو نبردین انسانی بخونین بعدم دانشگاه تاریخ شناسی و بقیه رشته ها؟؟؟

موندم شما که انقدر -مثلا خودت- تاریخ دوستی و تو کتابای تاریخی کشور غرق؛ چرا چشماتون رو وانکردین ببینین اهمیت حضور روحانیت رو در تاریخ؟؟؟؟
نمونه ی بارزش امام خمینی(ره).....آخ....یادم نبود سن و عقل شما قد نمیده تو این مسئله.....پس هیچی بیخیالش

باش، شما به من کتاب معرفی کنین در مورد تاریخ، منم کتاب میدم بهتون در مورد اهمیت حضور روحانیت در مسائل تاریخی.....
روز خوش جناب تاریخ دوستِ انکار کننده
هه
سلاااااااامم....اوووووووووووو..چه خبره اینجا.....
حوصله دارین این همه متن مینویسین هاااا... 12
(15-02-2018، 8:08)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باااااااااش....تفکر من داغون، شما خوب، عالی، پرفکت....-به جهنم-
ینی قشــــــــــــــــــــنگ حضور کتابای تاریخ رو که ما باید تو سال های تحصیلی بخونیم؛ نقض کردین....اشکال نداره....-بازم به جهنم-

شما که انقدر علاقه به تاریخ و فرهنگ اصیل کشور دارین چرا تشریفتون رو نبردین انسانی بخونین بعدم دانشگاه تاریخ شناسی و بقیه رشته ها؟؟؟

موندم شما که انقدر -مثلا خودت- تاریخ دوستی و تو کتابای تاریخی کشور غرق؛ چرا چشماتون رو وانکردین ببینین اهمیت حضور روحانیت رو در تاریخ؟؟؟؟
نمونه ی بارزش امام خمینی(ره).....آخ.... یادم نبود سن و عقل شما قد نمیده تو این مسئله.....پس هیچی بیخیالش

باش، شما به من کتاب معرفی کنین در مورد تاریخ، منم کتاب میدم بهتون در مورد اهمیت حضور روحانیت در مسائل تاریخی.....
روز خوش جناب تاریخ دوستِ انکار کننده
هه
مواظب حرف زدنتون باشید ! این توهینتون رو میزارم به حساب عصبانیت کاذب وگرنه اخطار داره !
من به شما توهینی کردم ؟ از قابلیت های مدیریتی استفاده کردم ؟ تا اینجا مثل دوتا ادم متمدن با هم تبادل نظر میکردیم که فرهنگ و شعور خودتونو به رخ کشیدین..

عجب .. خیلی جالب میبرین و میدوزین .. من فقط گفتم جای اساطیر ایرانی خالیه تو کتب درسیمون .. حالا هی سفسته بکنین..

اینکه من چه رشته ای رفتم ربطی نه به شما داره نه به موضوع ..

چرا چرت میگین !!! مگه من منکر فواید روحانیت شدم ؟ مگه من خلاف اونا چیزی گفتم ؟!! من هم به اندازه کافی راجب فتواهای تاریخی روحانیت و انقلاب اسلامی مطالعه کردم و اطلاع دارم! پس لطفا حرف بی مورد نزنین ..
فقط گفتم اقایون روحانی اجازه حضور اساطیر ایرانی رو در داخل کتابامون ندادن !!!!!!!!

کتاب تاریخ شاهنشاهی هخامنشی , پادشاه پارسی داریوش یکم , کوروش هخامنشی , کتاب از زبان داریوش کبیر , کتاب جستاری درباره یک نماد هخامنشی فروهر،اهوره مزدا، یا خورنه

بیشتر خواستی بگین تا بگم .. گرچه اگر سنتون یکم بالا باشه هریک از این کتاب ها به طور کامل
جواب همه سوالاتتون رو میدن ..

من هیچ توهینی به شما نکردم و حواسمم بود که شما دختری با کمال احترام تبادل اطلاعات کنم ..
ولی خب , شما فرهنگ بحث و تبادل نظر رو ندارید !
تا همینجاشم که جوابتونو دادم رو این اصل بود که فک نکنین جوابی نیست .. وگرنه از پایه اشتباه بود بحث کردن با کسی مثل شما !

موفق باشید
کسی نیست.؟؟؟؟؟؟؟؟ 129f
ســـــــــلام
(15-02-2018، 10:22)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســـــــــلام
علیک.... Smile
(15-02-2018، 10:22)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســـــــــلام

سلام...
چطوری تو؟؟؟
خیلی کم پیدا شدی هاااااا