انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-02-2018، 22:44)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شوخی هاکه شوخیه... ولی امنیت نداره ادم این دومین باره از پیامام خبر داری
|:
من اگه خبر داشته باشم چرا باید انقدر ظایع بازی دربیارم بیام بگم |:
من فقد آمار دارم :V
(01-02-2018، 22:40)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:37)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:32)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:24)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُفو گره زخمهاتیم |:
شب جمعه اَستُ باز دلم سویِ تو پرمیکشد
گُلِ 'شقایق' عطرش این بار همه را سوی تو باز میکشد 
ی شعر گفدم براد دردات تسکین داده شه 
مورفینِ کی بودم من :V

(01-02-2018، 22:24)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رُفو گره زخمهاتیم |:
شب جمعه اَستُ باز دلم سویِ تو پرمیکشد
گُلِ 'شقایق' عطرش این بار همه را سوی تو باز میکشد 
ی شعر گفدم براد دردات تسکین داده شه 
مورفینِ کی بودم من :V

وَو ._.
مورفینِ مخلوط با دیازپامی اصا .___.
زیاد ازم استفاده نکن ک گرفتارم میشی <:

دیر گفتی لَنَتی :'(
اول ی دود، بعد دو دود، بعد دود دورو دودود :V
[/quote]

تعطیلات سختی بود :'(
شب بخیر 
بانوانِ مُکرمه 
(01-02-2018، 22:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:44)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|:

یعنی میان بهت میگن من یا دیگران بهشون چی پیام میدیم
(01-02-2018، 22:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
|:

ممکنه کسی هکت کرده باشه
من که اخر نفهمیدم چه طوری عین پیاممو بهم میگه
اگه کسی فهمید به من بگه

(01-02-2018، 22:52)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
|:

ممکنه کسی هکت کرده باشه

علی میدونه
یعنی علی Hک کرده ؟
............
عمو صابر اینقد قدرت داره ک نزاره کسی تو فلش ح.ک بشه !

شقایق جان اگرم شما چک شدی از طرف بالا دستور اومده..
وگرنه کسی اجازه اینکارو نداره !
(01-02-2018، 23:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دلیل چیه ؟الکی که چک نمیشن
(01-02-2018، 23:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 23:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دلیل چیه ؟الکی که چک نمیشن

دیگه حالا دلایل خاص خودش..
کلا گفتم نترس !
امنیت اینجا خیلی بالاس..