انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-02-2018، 22:01)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز نمیکنید ایا؟

(01-02-2018، 22:00)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه نمیدونین من خسته ام وقتی با کلی زحمت دارم جواب میدم چرا یهو موضوعو میبندین خب :/

خسته کی بودی شما؟

(:

عمه ی گرام D:
چی بدم خدمتتون
دکتر
دیازپام یا استامینو فون 
دکتر
دهنتو واکن بگو جووون
دکتر

یعنی نویسنده این شعر با این شعر دهن هر چی دکتره تو مملکت سرویس کرده به خدا اینا کار پرستار های محرم و عزیزمون نه دکتر 
اه شمد تو کدوم بیمارستان دیدی وکتر راه بیفته بدوه دنبتل مریض دیاز پام بدا 
هوم
فقط تجویز میکنه بنده خدا
بعد ها جووونم میگه؟:|
(01-02-2018، 22:08)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بااینکه دوست ندارم اما باید برم جامو خالی کنین باشه؟
هیچکس نمیتونه جایِ تورو برایِ من بگیره :VVVVVVVVVVVV
(01-02-2018، 22:09)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='sh.99' pid='3380255' dateline='1517512081']
[/quoteک]

زن و بچت چه طور؟؟؟؟
(01-02-2018، 22:07)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:05)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی زمانی رو میگفتن صفحه ک 200 تا شد میبندیمُ تو 203 میبستن انقدر پیام پُشتِ پیام بود

تنوع لازمه برادر ._.
(خیانت)
برو دیگه نیگام نکن  :|

پدر ._.
هزینه ها (._. )
(01-02-2018، 22:09)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی بدم خدمتتون
دکتر
دیازپام یا استامینو فون 
دکتر
دهنتو واکن بگو جووون
دکتر

یعنی نویسنده این شعر با این شعر دهن هر چی دکتره تو مملکت سرویس کرده به خدا اینا کار پرستار های محرم و عزیزمون نه دکتر 
هوم
فقط تجویز میکنه بنده خدا

دهنشون سرویس شه نگیرن خودشونو زیاد Sleepy Exclamation
(01-02-2018، 22:08)niiloofar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:07)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیییم

یه چی بگو بگپیم Exclamation

گفتم الا ک همین ماجرا دکتر ها دیگ
(01-02-2018، 22:10)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:09)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:08)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

زن و بچت چه طور؟؟؟؟
آروم بُرو نخوری زمین |:
(01-02-2018، 22:10)niiloofar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:09)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی بدم خدمتتون
دکتر
دیازپام یا استامینو فون 
دکتر
دهنتو واکن بگو جووون
دکتر

هوم
فقط تجویز میکنه بنده خدا

دهنشون سرویس شه نگیرن خودشونو زیاد Sleepy  Exclamation

والله حق دارن بگیرن اگه هم بگیرن خودشونو بدبختا حقوق اقلبشون که ثلث شده چن وقت دیگه باس برن مسافر بزنن وسط راه
(01-02-2018، 22:10)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:07)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:05)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی زمانی رو میگفتن صفحه ک 200 تا شد میبندیمُ تو 203 میبستن انقدر پیام پُشتِ پیام بود

تنوع لازمه برادر ._.
(خیانت)
برو دیگه نیگام نکن  :|

پدر ._.
هزینه ها (._. )
من برم فیلم ببینم |:
+ از بیمه بگیر |: