انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(05-02-2018، 21:08)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2018، 21:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2018، 21:06)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2018، 21:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2018، 21:03)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ناراحت نمیشم !
ولی اصالت ایرانیمو دوس دارم و ما خیلی چیزای قشنگ تر از اونا توی تقویم های نیاکانمون داریم ک میتونیم اونارو جشن بگیریم !
خیلی احمقانس ور داریم تقویم اونارو باز کنیم عیداشونو جشن بگیریم :| هالوینشونو جشن بگیریم :| کریسمسشونو جشن بگیریم :/
ولنتاینشونو جشن بگیریم :| !
پس اصالت خودمون چی (: ؟
باشه حرف توکاملا درسته حرفی توش نیست
درسا بیخیال الان یه بحث اعصاب خورد کن شروع میشه
حال کردی...به این میگن خنده روولب آوردن..
کارهرکسی نی..خخخ

ولی من اصلا حال نکردSad
خخخخ الان بایدضد حال میزدی...خواهرمن.؟؟
چه میدونم...
(05-02-2018، 21:08)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2018، 21:08)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2018، 21:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2018، 21:06)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2018، 21:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه حرف توکاملا درسته حرفی توش نیست
درسا بیخیال الان یه بحث اعصاب خورد کن شروع میشه
حال کردی...به این میگن خنده روولب آوردن..
کارهرکسی نی..خخخ

ولی من اصلا حال نکردSad
خخخخ الان بایدضد حال میزدی...خواهرمن.؟؟
چه میدونم...
خب حالا..بابایه بحثی بندازین وسط خب..
ما رفتیم شام فعلا بای
این ادما ک میان تو اتوبوس لهت میکنن و طلب کارم هستن خیلی اعصاب خورد کنن خدایی :|
هر روز باهاشون مواجه میشم :/
برو شام بای...

(05-02-2018، 21:10)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این ادما ک میان تو اتوبوس لهت میکنن و طلب کارم هستن خیلی اعصاب خورد کنن خدایی :|
آره..ولی فک کنم توامروز دعواداری..تایکیونزنی راحت نمیشی نه...؟
(05-02-2018، 21:10)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو شام بای...

(05-02-2018، 21:10)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره..ولی فک کنم توامروز دعواداری..تایکیونزنی راحت نمیشی نه...؟
ن بابا (:
من خیلی مهربونم ._.
چ باحال ، پنج سال پیش تو انجمن جوین شدم ، یه سال فعالیت کردم ، چهار سال نبودم، الان باز دوباره اومدم ، سال 2018 ـه ، انجمن زیاد فرقی نکرده ، برای عجیب بود ک یه زمانی اینقد نسبت ب جنس دختر بد بین بودم و حالا منطقی تر شدم و از اخلاقای بچگیم در اومدم، چ حس خوب گذرایی بم داد این اومدن و سر زدن دوباره ب این انجمن Telegh_48
(05-02-2018، 21:26)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-02-2018، 21:14)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پاسدار دوست داری یا فقط استیلشو دوست داری؟

چرا حرف نمیزنی؟ زبونتو پیشی خورده ؟

امیر فکر نمیکنی درست نباشه اینطوری حرف زدن تو گ.ا

همونطور که امیر گف ایشون داره کخشو میریزه با وجود بن بودن ..
پس حقشه ک بشنوه و محرومیتش بیشتر باشه ..

شما در جریان نیستی..
(05-02-2018، 21:32)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینا همش بچه بازیه !
و اصلا راه حل خوبی نیست ... بهتره ب فکر یه راه حل بهتری باشی !
تو خوبی .. تو بزرگی ..
شما نظری داری بگو ..
وگرنه دخالت هم نکن و باعث تحریک کاربرا دیگه نشو , مرسی !
(05-02-2018، 21:37)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا جای مسخره بازی نیست جناب !

Telegh_01Telegh_01