انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سما من اصلا حوصله خوندن و دیدن بحث های این اقا رو ندام کار نداری باهام؟
به من گفت آقا  26  قبلا میگفت حیوون  40  پیشرفت بزرگیه
(26-02-2018، 16:17)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه عزیز جان...
راحت باش...
منم برم سر درسم....
بای بای

(26-02-2018، 16:18)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از آب گل آلود ماهی گرفتن ینی این...
بای عزیزم
حرف زدن با بعضی ها مثل حرف زدن با حیون چهارپاست نتیجه ای نداره فقط ادم خودشو خسته میکنه
(26-02-2018، 16:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بای عزیزم
حرف زدن با بعضی ها مثل حرف زدن با حیون چهارپاست نتیجه ای نداره فقط ادم خودشو خسته میکنه

آخ...کمرم شکست با جملت :)

روز خوش :)
(26-02-2018، 16:18)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2018، 16:17)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه عزیز جان...
راحت باش...
منم برم سر درسم....
بای بای

(26-02-2018، 16:18)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از آب گل آلود ماهی گرفتن ینی این...

من ماهیگیری دوس ولی قلاب ندارم که Sad

(26-02-2018، 16:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بای عزیزم

دقیقا آدم نباید اصلا با اینا حرف بزنه خیلی بدن
(26-02-2018، 16:06)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه بپیچون حال درس هم خوبه
چطوری باران
من عالیم Blush
سلام:/
(26-02-2018، 16:49)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام:/
سلام
خوبی باران جون؟: )