انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-02-2018، 20:11)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همیشه پایِ یک دخدر بی جنبه درمیان است ک اصن بهش بخندی داستان میشه |:

بی جنبه خودتی.....جنبه شوخی ام نداری... Dodgy Undecided Sleepy Angry
فکرکنم اروم اروم داره توهین ها شروع میشه شوخی رو بزارین شوخی بمونه....شاد باشید
(06-02-2018، 20:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکرکنم اروم اروم داره توهین ها شروع میشه شوخی رو بزارین شوخی بمونه....شاد باشید

نه بابا چ توهینی جای داداشمه....ادم به داداشش توهین میکنه.؟ Blush Undecided Undecided

خب من دیگه رفتم مواظب خودتون باشین..فرداام نیستم شاید پس فرداام نباشم شب همگی ازالان شیک.. Rolleyes Shy Blush
این رویا مث اینکه خوشش اومده عا D:
خوش باشی عزیزم خداحافظ

(06-02-2018، 20:18)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حس شوخ طبیعیش بالاست
(06-02-2018، 20:18)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واااااااااااا.. Angry Angry Angry Angry

(06-02-2018، 20:18)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوش باشی عزیزم خداحافظ

[ -> ]

حس شوخ طبیعیش بالاست

غیبتم نکنین زشته..خخخ Blush Big Grin بای
هعییی

کسی نیست مثله اینکه...بای
(06-02-2018، 18:35)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-02-2018، 16:05)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب وارد شدم

رمزتو پیدا کردی؟

به صابر گفدم رمز جدید بده دیشب!

نه رمزم اوکی بود نمیتونستم وارد بشم گفتم شاید یادم رفته
چه سکوتی ....چه ارامشی.....
هعیئیfishing

سعی کن انقدر ادم کاملی باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد