انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چه طوری میشه تو یه تایپک عکس گذاشت؟
(08-02-2018، 11:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عکس رو اپلود میکنی لینک برای انجمن هارو میزنی رو علامت وارد کردن تصویر
(08-02-2018، 12:25)mih نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-02-2018، 11:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مرسی
(08-02-2018، 12:25)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-02-2018، 12:25)mih نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

مرسی

خواهش
اینجا لینک برا همه چیرو میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir/
هعییی
علی میبینم ک من نبودم و شیطونی کردی ._.
اگه ب مامان نگفتم یه اشی واست نپختم :V
تازه گیا دور و برت حرفای نو شنوفتم :>
:||||
slm|:
سسسسسلللللللللااااااااااممممممممم....خوبیییییییینن؟؟؟؟؟؟؟؟؟من اوممممممممممدم... Big Grin

(08-02-2018، 14:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعییی
روزگاااررر..........
شقایق؟؟؟؟؟؟؟؟کوجاییییی پ آبجی؟؟؟ Undecided  Blush

کسی خونه نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دیگه بازم مثل قبل دارم با اجنه حرف میزنم...

هعییییییییییییی 129f ute
(08-02-2018، 17:41)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هعییییییییییییی 129f  ute

اجنه ک خوبه|:
(08-02-2018، 18:14)werewolf_vsm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-02-2018، 17:41)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هعییییییییییییی 129f  ute

اجنه ک خوبه|:
اره الان که باهاشون حرف میزنم میبینم خیلی بهترن..ادمو ازتنهایی درمیارن...