انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-02-2018، 22:16)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:12)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:10)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:07)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:05)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تنوع لازمه برادر ._.
(خیانت)
برو دیگه نیگام نکن  :|

پدر ._.
هزینه ها (._. )
من برم فیلم ببینم |:
+ از بیمه بگیر |:

الگومون شب جمعه ای داره میره فیلم ببینه ._.
باشه
و باز هم مشکلات حل شد
رُفو گره زخمهاتیم |:
شب جمعه اَستُ باز دلم سویِ تو پرمیکشد
گُلِ 'شقایق' عطرش این بار همه را سوی تو باز میکشد 
ی شعر گفدم براد دردات تسکین داده شه 
مورفینِ کی بودم من :V
یارب ان زاهد خودبین
که بجز عیب ندید
علقبت دود اهیش
در ایینه افلاک انداز
(01-02-2018، 22:26)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یارب ان زاهد خودبین
که بجز عیب ندید
علقبت دود اهیش
در ایینه افلاک انداز

ایشالله که میشی Exclamation
چی میگه این بنده خدا واسه خودش؟
(01-02-2018، 22:20)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:11)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:10)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:09)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچکس نمیتونه جایِ تورو برایِ من بگیره :VVVVVVVVVVVV

زن و بچت چه طور؟؟؟؟
آروم بُرو نخوری زمین |:
پلم شو ازت ردشم چیزیم نشه خب
منو نپیچون
بُدو |:

اصلا باهات قهرم
معلم ادبیات منظورم بود Dodgy
(01-02-2018، 22:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:20)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:11)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آروم بُرو نخوری زمین |:
منو نپیچون
بُدو |:

اصلا باهات قهرم
تورو خدا نه |:
شنیدم ی جا گفتی شقایق نیستم اگ یکیُ بن نکنم XD
..
(01-02-2018، 22:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
آروم بُرو نخوری زمین |:
منو نپیچون
بُدو |:

اصلا باهات قهرم
تورو خدا نه |:
شنیدم ی جا گفتی شقایق نیستم اگ یکیُ بن نکنم XD
..

هه نگفته بودی به همه پیاما دسترسی داری؟
(01-02-2018، 22:24)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:16)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:12)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:10)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:07)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو دیگه نیگام نکن  :|

پدر ._.
هزینه ها (._. )
من برم فیلم ببینم |:
+ از بیمه بگیر |:

الگومون شب جمعه ای داره میره فیلم ببینه ._.
باشه
و باز هم مشکلات حل شد
رُفو گره زخمهاتیم |:
شب جمعه اَستُ باز دلم سویِ تو پرمیکشد
گُلِ 'شقایق' عطرش این بار همه را سوی تو باز میکشد 
ی شعر گفدم براد دردات تسکین داده شه 
مورفینِ کی بودم من :V

وَو ._.
مورفینِ مخلوط با دیازپامی اصا .___.
خوب دیگه چه خبر؟