انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-02-2018، 11:45)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-02-2018، 11:44)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بحثو دوباره بازنکنین..الان دوباره دعوامیشه..خخخخ...شقایق خوبی؟؟

گفتگو جای صحبت و بحث و تبادل نظره ..

فقط جای سلام خوبی؟ خوبم مرسی چخبر نیست که!
بله بله..کاملا صحیح...من معذرت میخوام.. Big Grin Undecided
(15-02-2018، 11:47)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-02-2018، 11:45)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-02-2018، 11:44)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بحثو دوباره بازنکنین..الان دوباره دعوامیشه..خخخخ...شقایق خوبی؟؟

گفتگو جای صحبت و بحث و تبادل نظره ..

فقط جای سلام خوبی؟ خوبم مرسی چخبر نیست که!
بله بله..کاملا صحیح...من معذرت میخوام.. Big Grin  Undecided

Heart
13 nky ..

عه..اه..چه ساکت... 129f
(15-02-2018، 11:40)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والا میگفتن تو قران خدا از کوروش به اسم ذورالقرنین یاد کرده ولی من شخصا ندیدم! فقط شنیدم!

اینجام میتونید درباره خوبی ها و بدی های کوروش بخونید.

یا سایت های خارجی،چندین سایت رو بخونید اصل شخصیت کوروش دستتون میاد،ی سریا تاریخ رو دسکاری میکنن،ولی چندین سایت و کتاب رو بخونید اصل دستتون میاد ..

خلاصه همه به بدی ها و خوبی هایی دارن! کوروش هم معصوم نبود ک بگیم بعله ایران رو پهناور کرد و پرچم بالا برد و... ولی متاسفانه ما فقط خوبی هاشو دیدیم ولی خب شاید از سایر شاهای ایران بهتر بوده،یعنی جنایت هاش کمتر بوده.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.mashreghnews.ir/amp/496631/

یه سریام میگن کوروش با محارم ازدواج میکرد، یه سریا میگن کوروش برای کشور گشایی حمله نمیکرد ! این وسط اختلافاتی وجود داره!
ولی چیز مشخصی ازش‌نیست! پس الکی کوروش رو خیلی کوچیک نکنیم و خیلی گندش نکنیم! اونجوری ک هس بشنایسمش

درنظر داری که یه سری از عرب های افراطی و یهودی چنان به بدگویی و دستکاری منابع تاریخی در جهت تخریب کوروش هخامنشی دست زدن که در دنیا زبان زد شد :|
کوروش هرگز به دختران و زنان اسیر کشور های تحت تصرف خودش نزدیک نمیشد و اجازه اینکار رو به سربازان خودش هم نمیداد .. حتی وقتی آتن پایتخت رم رو تصرف کرد..
یا مثلا وقتی بابل رو تصرف کرد ( اون موقع هرکشوری ک توسط کشور دیگه ای تصرف میشد همه مکان ها و خونه ها و غیره رو به اتش میکشیدن ) کوروش دستور داد صومعه ها یهودی ها و خونه هاشون رو اتش نزنید ..
یا مثلا میگفت که همه ازادن تو پرستش خدای خویش .. اولین دموکراسی دنیا !
منشور حقوق بشرش هم که هیچ .. و و و ..
تو اون کتابا ک نام بردم همینقد ک بدی نوشته 20 برابر خوبیشو نوشته :|

سرچ هم بکنی میاد کجا قران گفته ذوالقرنین ..

به قول خودت چیزی ک مهمه اینه که کوروش نه بد بوده نه خیلی خوب ...
ولی این رو که نسبت به همه پادشاه های زمان خودشون دادگرتر و عادل تر و مهربان تر بوده درسته .. ( جز کشور گشایی ها و این حرفا )
و اینکه دین اسلام اپگریت شده زرتشت و مسیحیت و یهودی و غیرس ..

فقط کاشکی کوروشی افراطی ( حتی در بعضی افراد به جای زرتشت بودن کوروش رو میپرستن ) و مومن افراطی نداشه باشیم ..
هرچیزی رو باید در سطح خودش بهش نگاه کرد ..
همه ی ما میدونیم که یه سری ها برای از بین بردن نام هخامنشی ها یه سری دروغ ها مسخره رو خورد ملت دادن ...لطفا گول این حرفارو نخورید کوروش همون کسی بود که قانون برده داری رو لغو کرد

رویا چطوری ؟
فدات خوبم...
شاید یه چن روز نباشم.
(15-02-2018، 12:44)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فدات خوبم...
شاید یه چن روز نباشم.

اخیی دلم برات تنگ میشه
(15-02-2018، 12:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-02-2018، 12:44)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فدات خوبم...
شاید یه چن روز نباشم.

اخیی دلم برات تنگ میشه
منم همینطور..خخ..ولی حسش نی دیگه بیام...

النم باید برم..فعلا ابجی..
شما تبادل نظرکنین من مزاحم نمیشم..خخ
تورو خدا انقدر دروغ های مسخره رو باور نکنین
وقتی میگن اسمش تو قران اومده (البته یکی از افراد احتمالی)حتما همه ی مطالب رو در نظر گرفتن

راستی امیر کی گفته کوروش پیامبره
مگه فقط اسم پیامبرا تو قران اومده...اسیه زلیخا هم افرادی بودند که اسمشون تو قران اومده
(15-02-2018، 12:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تورو خدا انقدر دروغ های مسخره رو باور نکنین
وقتی میگن اسمش تو قران اومده (البته یکی از افراد احتمالی)حتما همه ی مطالب رو در نظر گرفتن

راستی امیر کی گفته کوروش پیامبره
مگه فقط اسم پیامبرا تو قران اومده...اسیه زلیخا هم افرادی بودند که اسمشون تو قران اومده

مگه گفتم هرکی اسمش تو قرآن اومده پیامبره؟ :|
اسمش تو قرآن اومده به آیه های جلو عقبش هم باید توجه کنی که چرا اسمش تو قرآن اومده برای خوبی ها اومده یا بدیها :|