انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام........من اومدم..ولی زودمیرم..
سلاممممممم
(22-02-2018، 9:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاممممممم
سلام ابجی گلم
(22-02-2018، 9:51)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2018، 9:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاممممممم
سلام ابجی گلم

چطوری تو؟کجایی معلومه؟
سلاممم
نیومده میخوای کجا بری؟
حالت چطوره؟
دیگه ما رو آدم حساب نمیکنی شیطون؟
(22-02-2018، 9:52)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2018، 9:51)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلاممممممم
سلام ابجی گلم

چطوری تو؟کجایی معلومه؟
خوبم فدات..سرم شلوغه...دلم برات تنگ شده بود گفتم یه سر بزنم...تو خوبی؟؟؟
چطوری باران
(22-02-2018، 9:53)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاممم
نیومده میخوای کجا بری؟
حالت چطوره؟
دیگه ما رو آدم حساب نمیکنی شیطون؟
فدات شم دیوونه این چ حرفیه...تو خوبی؟
(22-02-2018، 9:53)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-02-2018، 9:52)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلاممممممم
سلام ابجی گلم

چطوری تو؟کجایی معلومه؟
خوبم فدات..سرم شلوغه...دلم برات تنگ شده بود گفتم یه سر بزنم...تو خوبی؟؟؟

دل منم تنگ شده بود عزیزم
خوبم
حالا خیره این شلوغی سرت؟
خخخ...نه خیره نه شر...ببینیم چی میشه...