انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خز کردن خودتونو ندیدین پس

امید دوباره داری کارای موقع محدومیتتو میکنی؟

برم کسی نیست؟
به جان خودم اون فیکه 17
کی ؟چی؟
(28-02-2018، 19:14)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به جان خودم اون فیکه  17
این ۹۰%اش واسه اسپمات بود!
نصف خودم حذف کردم‌نصفشو گزارش دادم!
(28-02-2018، 19:17)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2018، 19:14)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به جان خودم اون فیکه  17

ولی ناموسا اون فیکه Telegh_01
واییی13 دوباره چی کار کردی؟نچ نچ

بگو دیگه
(28-02-2018، 19:19)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2018، 19:17)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
به جان خودم اون فیکه  17

همه میدونن فِیکه،چون از پشتیانی فارسی برداشتم اونجا مثلا اومدن تلفظ رو فارسی کنن اونجوری نوشتن! پشت سرش برای امثالی مثل تو ، توی پرانتز تلفظ انگلیسیش رو گذاشتم!
+اسپم هاتم کم کن،از دکمه گزارش استفاده کن و گزارش الکی نده!

اینا همه توی دلیل اخطارات جا نمیشدن!
(28-02-2018، 19:22)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2018، 19:19)omid13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
به جان خودم اون فیکه  17

همه میدونن فِیکه،چون از پشتیانی فارسی برداشتم اونجا مثلا اومدن تلفظ رو فارسی کنن اونجوری نوشتن! پشت سرش برای امثالی مثل تو ، توی پرانتز تلفظ انگلیسیش رو گذاشتم!
+اسپم هاتم کم کن،از دکمه گزارش استفاده کن و گزارش الکی نده!

اینا همه توی دلیل اخطارات جا نمیشدن!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/GloomyUnsungGuanaco-size-restricted.gif
#ب دربی نزدیک میشویم
سلاااااام....