انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-02-2018، 16:25)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:37)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 13:51)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 13:04)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درد که از حد گذشت چه یک وجب, چه صد وجب
چی شده الی ؟ ._.

هیچی , همیمنجوری
حالا اگه چیزی نشده ک هیچ ولی اگه شده تعارف نکن و بیا حرف بزن ._.
من گوش میدم ب حرفات (:

حرف که همیشه زیاده (:
بیخیال (;
+ ممنون مهربون
(02-02-2018، 19:34)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 16:25)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:37)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 13:51)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 13:04)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درد که از حد گذشت چه یک وجب, چه صد وجب
چی شده الی ؟ ._.

هیچی , همیمنجوری
من گوش میدم ب حرفات (:

حرف که همیشه زیاده (:
بیخیال (;
+ ممنون مهربون
میزنمتا :|
ممنون مهربون ؟ :|
الان میام پ.خ تو ادم نیستی :| ._.
من اومدم کسی نیست؟
(02-02-2018، 19:41)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 19:34)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
چی شده الی ؟ ._.

هیچی , همیمنجوری
من گوش میدم ب حرفات (:

حرف که همیشه زیاده (:
بیخیال (;
+ ممنون مهربون
میزنمتا :|
ممنون مهربون ؟ :|
الان میام پ.خ تو ادم نیستی :| ._.

یا خدا من غلط کردم Telegh_01
ای بابا چراکسی سخنی نمیگوید سخن بگویید ای مسلمانان
چ بگوییم؟:/
سخنی نیکو
تو بگو،هر چ دل تنگت میخاهد بگو