انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تچکر:|
(01-02-2018، 22:01)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز نمیکنید ایا؟

به امیر پ خ بده
خب کجا بودیم Huh کیو سپاس نزدم Exclamation
(01-02-2018، 22:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی زمانی رو میگفتن صفحه ک 200 تا شد میبندیمُ تو 203 میبستن انقدر پیام پُشتِ پیام بود

تنوع لازمه برادر ._.
(خیانت)
هیییم
(01-02-2018، 22:05)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی زمانی رو میگفتن صفحه ک 200 تا شد میبندیمُ تو 203 میبستن انقدر پیام پُشتِ پیام بود

تنوع لازمه برادر ._.
(خیانت)
برو دیگه نیگام نکن  :|
(01-02-2018، 22:02)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-02-2018، 22:00)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه نمیدونین من خسته ام وقتی با کلی زحمت دارم جواب میدم چرا یهو موضوعو میبندین خب :/
:||
به امون بگو نفرینش کنه :/

خودم الهه ام نفرینش میکنم ._.\

کپی کردم خسته نشم D:
جوابت :

آره احتمالا کاناپه صاف میشد اگه خونه بودم

کلا هیچی درباره ی این مسائل نمیفهمم D:
علاقه ای هم به فهمیدنش نداره
هر جا همچین بحثایی هست عین منگولا نگاه میکنم فقط :|
یه چیزی میگم خواهرای مجلس منو ببخشن Idea
تمام موضوع رو همین شکلکای بی ثمر من گرفت Exclamation و بحثای اقاقیا
بااینکه دوست ندارم اما باید برم جامو خالی کنین باشه؟
(01-02-2018، 22:07)fake نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیییم

یه چی بگو بگپیم Exclamation