انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-02-2018، 19:55)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایا اگه عقل نمیدی به بعضیا، لااقل به ما صبر بده....2828
جیگر چرا قاط زدی یهو؟

شقایق امروز نیومد....
من اومدممم کسی صدام کرد؟
سما چیشده؟
(21-02-2018، 20:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اومدممم کسی صدام کرد؟
من صدات کردم دلم برات تنگیده بود....
سما مگه قرار نبود بیای اینجا....
(21-02-2018، 20:26)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-02-2018، 20:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من اومدممم کسی صدام کرد؟

شما تاحالا کجا بودی که کشف نشده بودی بین ادما با معرفت؟
(21-02-2018، 20:29)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-02-2018، 20:26)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من اومدممم کسی صدام کرد؟

همین جا....قدر بدون. خخخخ فکر کنم اینقدر برای خودم امروز نوشابه باز کردم کارخونه کوکاکولا ورشکسته شد. Big Grin
حال خودت چطوره یار قدیمی ....دوست صمیمی؟!
ب قول این مدیر صورتیه ک این صفحه رو سپاس داده :V
سلام من ب تو یار قدیمی :>
منم همون هوادار قدیمی .-.
یارت کیه درسا

(21-02-2018، 20:37)BARAN*Banoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-02-2018، 20:29)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من اومدممم کسی صدام کرد؟

همین جا....قدر بدون. خخخخ  فکر کنم اینقدر برای خودم امروز نوشابه باز کردم کارخونه کوکاکولا ورشکسته شد.  Big Grin
حال خودت چطوره یار قدیمی ....دوست صمیمی؟!

دوستان شاد ماهم شاد
منم همون یار قدیمی Smile)
چرا رفتینTelegh_44