انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-02-2018، 14:18)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:17)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:15)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:05)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه لازم نیس
رمزو تغیر دادم

درسا مدرسه هاتون بازشد

نمیخوام یه اکانت دیگه بازکنم میخواستم کلاهرچی هست رو ببندم
مگه بسته بود مدرسه هامون ؟ :|
اها تعطیلات سفید و میگی ؟ ^__^
اره تموم شد .... سه شنبه رفتیم مدرسه .___.
حیف -.-
خدا کنه بازم برف بیاد .-.

انشاءالله میاد خخخخخ
واسه تعطیلی نمیگما :|
برفو دوس دارم کلا ^^
فهمیدم برفو میگی
واییییی ^^
مگه میشه دوس نداشت برفو ؟ ^.^
:|
(02-02-2018، 14:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:18)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:17)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:15)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه بسته بود مدرسه هامون ؟ :|
اها تعطیلات سفید و میگی ؟ ^__^
اره تموم شد .... سه شنبه رفتیم مدرسه .___.
حیف -.-
خدا کنه بازم برف بیاد .-.

انشاءالله میاد خخخخخ
برفو دوس دارم کلا ^^
فهمیدم برفو میگی
واییییی ^^

منم دوس دارم Tongue
(02-02-2018، 14:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
انشاءالله میاد خخخخخ
برفو دوس دارم کلا ^^
فهمیدم برفو میگی
واییییی ^^

منم دوس دارم  Tongue
افرین ^^
هرکی ک دوس نداشته باشه بی لیاقته :|
(02-02-2018، 14:21)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 14:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
برفو دوس دارم کلا ^^
فهمیدم برفو میگی
واییییی ^^

منم دوس دارم  Tongue
افرین ^^
هرکی ک دوس نداشته باشه بی لیاقته :|

یس اورین حق باتوئه صد امتیاز مثبت

بیخیال برف
لب کارون :|
چه گل بارون |:
بقیش چی بود ؟ :|
(02-02-2018، 14:28)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لب کارون :|
چه گل بارون |:
بقیش چی بود ؟ :|

منم همین انقدر رو بلدم
دستتو بکن تو موهات، کلّتو بخارون (;
(02-02-2018، 13:51)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-02-2018، 13:04)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درد که از حد گذشت چه یک وجب, چه صد وجب
چی شده الی ؟ ._.

هیچی , همیمنجوری
هعیییfishing
دلبر جانان من برد دل وجان من
برد دل وجان من دلبر جانان من

هعععععیییئییی
شقایق رشتت ادبیاته اینقدر شعر میگی؟
البته ربطی نداره ها چون خودمم به شعر خیلی علاقه دارم :/