انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 317
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-02-2018، 13:55)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2018، 13:54)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زندگی تاس خوب آوردن نیست تاس بد رو خوب بازی کردنه
ایول....شاید نتونم خوب بازی کنم..اونوقت چی..

تویه مارپله زندگی مهره نباش که هرچی گفتن بگی باشه تاس باش تاهرچی گفتی بگن باشه
نه مهرم نه تاس...
حق انتخاب باتو... یابازی میکنی یابه بازی گرفته میش ی(چه جمله ی خفنی گفتم استعدادارماتوجمله های قصارخخخخخ)
(09-02-2018، 14:02)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حق انتخاب باتو... یابازی میکنی یابه بازی گرفته میش ی(چه جمله ی خفنی گفتم استعدادارماتوجمله های قصارخخخخخ)
تااینجاش که داشتیم بازی میکردیم..بازی خیلی خوبی بود..ولی کاش همیشه بود...
بله بله..هه Sleepy
(09-02-2018، 14:05)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2018، 14:02)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تااینجاش که داشتیم بازی میکردیم..بازی خیلی خوبی بود..ولی کاش همیشه بود...
بله بله..هه Sleepy

توبازی هم ممکنه حریف بایه حرکت صفحه رو به نفع خودش کنه اما مهم اینه بازی هنوز ادامه داره
ادامه نداره..تنهایی نمیشه بازی کرد
(09-02-2018، 14:08)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نیمکت ذخیره پرازادمایه که اماده ی مسابقن ولی کسی هنوز صداشون نزده
(09-02-2018، 14:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2018، 14:08)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

باشه من میرم کنارووبیان بازی کنن...من خستم..
سلام خوبین؟
(09-02-2018، 14:11)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-02-2018، 14:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

باشه من میرم کنارووبیان بازی کنن...من خستم..

تو کاپیتان تیمی بدون تو تیمی هدایت نمبشه حواست باشه اونی که ازبازی کنار رفته تونیستی