انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پرهام یه پسر تخیلاتیه از نظر من و خب دنیای رویاییشو بیشتر از واقعیت میپسنده و خب کار قشنگیه !
امیدوارم رویاهات روزی تبدیل به حقیقت شن گل پسر^^
موفق باشی(=
(13-07-2021، 0:20)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرهام یه پسر تخیلاتیه از نظر من و خب دنیای رویاییشو بیشتر از واقعیت میپسنده و خب کار قشنگیه !
موفق باشی(=

پرهام تخیلاتی نیست، درواقع چیزی رو که اون درک میکنه واسه اکثر افراد چیزی جز تخیل نیست
رویاهاش همه حقیقت دارن...درواقع باید تبدیل به واقعیت بشن

موفق باشی تو مسیری که پا گذاشتی...البته اگه مسیرت رو درست انتخاب کرده باشی...شایدم هنوز راهت رو پیدا نکرده باشی
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 110

پرهام دقیقا یه همچین چیزیه
ینی شما فقط و فقط اون قسمت سفیدشو میبینین
این بچه درونش یچیز دیگس
اون دید درونیش که خیلی بم نزدیک هم هست اتفاقا رو دوس دارم
میخوامت
(12-07-2021، 9:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر کنم  یک بار تو خواب دیدم آقا پرهام باز شرکت کرده

البته فدای سرشون(:

بریم سر اصل مطلب،

اقا پرهام یک انسانیه ک خودم به صاف بودن قلبش اعتقاد دارم

یک مدتی جویای حالمون بود اما به مرور زمان بزرگ شد..

یعنی میشه گفت،تبدیل شد به یک انسان بی معرفت و سرد مثل بقیه بچه ها

البته من مشکلی ندارم بلخره کنترلش دست خودشه

ولی مطمئنم ته دلش اینو نمیگه

همیشه همینقدر مهربون باش(:

با ارزوی موفقیت پرهام جان
عه

(:

نه دیگه انقدرا،من کامل نیستم

من با درونم میجنگیدم،تا جلوی روی شیطانی خودم رو بگیرم

درسته

خود واقعیم همینه(:

ممنونم بابت نظرتون
(12-07-2021، 15:16)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرهام کل تصورات قبلی فقط جدیدا مبارزش خیلی جدی تر و آشکار تر شده و خب امیدوارم به خوبی و خوشی پیش بره

موفق باشی
I am Defector
ممنون بابت نظرت مهدی جان
(12-07-2021، 17:38)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک میکنم ☆coииoя☆ آدمی باشه ک خیلی از آدمای جدید خوشش نیاد، یا سخت باهاشون ارتباط بگیره ~_~ 

قیافشم حس میکنم مودش مثل مود قیافه اِرِن تو فصل ۴ عه اتکه  
اینطوری -> Bc3
شاید اینطوری باشه

من انیمه نگا نمیکنم حالا شاید اون شکلی باشمD:
ممنون بابت نظرت
(12-07-2021، 17:51)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با دو متر قد انسان ملعونی ب نظر میرسه  Telegh_26  Big Grin
آما خیلی باادب هستن و جنتلمن تشریف دارن  Big Grin
دیگه تا همینجا شناخت داشتم Big Grin
Telegh_01  Telegh_59
لطف دارین
ممنونم بابت نظرتون شقایق خانوم
(12-07-2021، 18:23)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو به هیچ حقه ای نیاز نداری فقط باید خوب باشی.
و به خوب بودن نیاز نداری و باید خود خودت باشی
ممنون بابت نظر
(13-07-2021، 0:20)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موفق باشی(=
به این خاطر تخیلاتم رو میپسندم چون به واقعی بودنشون اعتقاد دارم
برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم(:
همچنین
ممنون بابت نظر
(13-07-2021، 0:24)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
موفق باشی(=

پرهام تخیلاتی نیست، درواقع چیزی رو که اون درک میکنه واسه اکثر افراد چیزی جز تخیل نیست
رویاهاش همه حقیقت دارن...درواقع باید تبدیل به واقعیت بشن

موفق باشی تو مسیری که پا گذاشتی...البته اگه مسیرت رو درست انتخاب کرده باشی...شایدم هنوز راهت رو پیدا نکرده باشی
دقیقا
راه رو باید خودت بسازی،که با اطمینان کامل ادامش بدی(:
ممنونم بابت نظر حسین جان
(13-07-2021، 7:46)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 110

پرهام دقیقا یه همچین چیزیه
ینی شما فقط و فقط اون قسمت سفیدشو میبینین
این بچه درونش یچیز دیگس
اون دید درونیش که خیلی بم نزدیک هم هست اتفاقا رو دوس دارم
میخوامت
وای
عه اون پنگوئنه کیه سمت چپ؟خخخخخ
(:
نگو
قربونت
:*
ممنون بابت نظر سلطان
تلاش کن،به هدفت برس و دو برابر خستگیت از پیروزی لذت ببر
اونوقته که دیگه هیچوقت خسته نمیشی
به به آقاپرهام گُل
ایشون فردی بسیارمهربان وبامعرفت هستن کسی که میشه روش حساب بازکرد
اما فقط یه ویژگی بد که داره یادش میره سراغ دوستاش بگیره همین (: اینم فداسرش اشکال نداره مهم پاک وصادق بودن دلشه
ازخدامیخوام به تمام اون چیزایی ک توفکرومغزت ودرونت تخیلت هستی برسی مَردقوی بالابالاببینمت ^^!
(13-07-2021، 18:42)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به آقاپرهام گُل
ایشون فردی بسیارمهربان وبامعرفت هستن کسی که میشه روش حساب بازکرد
اما فقط یه ویژگی بد که داره یادش میره سراغ دوستاش بگیره همین (: اینم فداسرش اشکال نداره مهم پاک وصادق بودن دلشه
ازخدامیخوام به تمام اون چیزایی ک توفکرومغزت ودرونت تخیلت هستی برسی مَردقوی بالابالاببینمت ^^!
(:
نفرمایید(:
شما به بزرگی خودت ببخش(:
ممنون مرسی برای شما آرزو موفقیت میکنم ما چیزی نیستیم(:
ممنون بابت نظر^^
با حــضور:
دختر جالبیه
حرف زدنش جذابه...
نوع فکرشم دوس دارم
شیر خشک هنوز رو گازه
ندادیش

فک کنم بنویسه...
نویسنده؟
خیلی آدم باحالیه. همیشه دوس داره اون بخش متفاوت خودش رو بقیه نشون بده. و خب خودشو متفاوت از بقیه میدونه؟ نمیدونم ولی من همیشه خودم رو مثل بقیه و عادی میدونم. یعنی قبول دارم که همه آدما منحصر به فردن و متفاوت ولی اینجوری نمیگم که خب شما اینین ولی من نیستم. یعنی خودم رو دوس دارم مثل بقیه بدونم و اون نگاه از بالا رو نسبت به بقیه نداشته باشم.
البته کاملا نگاهی که تو نسبت به مسائل داری واسم قابل احترامه. بهرحال تو دوس داری اونجوری ببینی. البته قطعا همه مون خیلییی راه داریم تا بتونیم به اون چیزی که میتونیم بهش برسیم، برسیم. ولی خیلی خوشحال کننده س که تو الان به اینجا رسیدی.

به چیزای خیلی قشنگی علاقه داری.
نقاشی و هنر و صدای قشنگت و اموجیای آیفون  Telegh_01
البته بشخصه که هیچ استعداد هنری ای ندارم ): ولی درک میکنم که کارای تو واقعا قشنگن و امیدوارم بتونی به هرشکلی که دوس داری این مسیرت رو تو آینده ادامه بدی. البته اول باید مقصدت رو انتخاب کنیااا

موفق باشی دوست خوب
اناهید [:♡︎
دختر خیلی خوب و باحالیه
ادم اصن از حرف زدن باهاش خسته نمیشه چون انقدر شوخ طبعه ک دلت میخواد شب تا صب باهاش حرف بزنی D:
خیلی دوستداشتنیه.. خیلی هم دلبرباس بله <:
« چشای ت دلرباس دل منم اهنرباس D: »
چهره ی کیوتی هم داره ಥ_ಥ
در کل خیلی دوستت دارم و امیدوارم پله های ترقی رو دونه دونه طی کنی و ب اون بالا بالا ها برسی
ت قلبمی (:♡︎