انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ما قبلا از خوبیای داشمون گفتیم دیگه دوباره بگیم ریا میشه
(04-04-2021، 11:47)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر کنم بار 3 باشه!
دیدم کسی چیزی نگفت ناراهنگ شدم گفتم من بدم!
پرهام ژان یک پسر آروم و غیرقابل پیشبینیه خیلی هم زود عصبانی میشه.اما خاب بستگی به حال اونروزش داره.
منم دوبار شرکت کردم نظر ندادی|:
چیزی به ذهنم نمیاد و برات آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم پسر!
راستی خدا نذر سپاس دادنتو قبول کنه(:
عصبانی؟
عجب
متشکرم
مرسی بابت نظر دادن♡

(04-04-2021، 11:49)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسر بدیه
عه):
متشکرم بابت نظر دادن♡

(04-04-2021، 11:57)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاب پرهام
غیر قابل توصیف._. واسه همین دفعه قبل هیچی نگفتم.-.
در کل پسر خوب، اروم و مهربونیه
همین:/
موفق باشی پسرD:
(:
عجب
آخه من نمیدونم چرا بعضیاتون توی توصیف کردن من ارور میدین.
(:
مرسی بابت نظر♡

(04-04-2021، 21:59)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من یه بار واسش نظر دادم
تشکر♡

(04-04-2021، 22:13)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوووـ پرهـــام._.
کول،پرتاب، اشعه، فری های،  Big Grin
 پسر تو خوبی اما بلدی زودی عصبی بشی این تنور داغ تصوراتت چ خوب،بد باعث پیشرفت و رشدت بشه خیلی فوق العاده،اس
کتاب کم میخونی
عکس بذار لطفا/؛
 بنظر میاد از محیط رباتیـک،فاصله نمیگیری چون تصورت بنظر واقعی خدا کند من تو را ربات های آینده نگر موفق ببینم.
درس که نمیخونی فکر کنم، 
البته از طرز رفتارت برمیاد تو واقعیت هم متفاوت گر هستی نسبت به مسایـل.
هرجا هستی موفق باشシ
اووو مجیــــد._.
هَ؟
چرااااا چرااا من که عصبی نیستمممممممممممممممم
کم و بیش
چرا؟
من از محیطی که خودم از تصوراتم ساختم فاصله نمیگیرم که باعث روحیه بخشیدن به من بشه(:
کارنامم رو نشونت بدم؟
عه؟
(:مرسی♡

(04-04-2021، 23:42)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه میدونن خستم -.- (همه=خودم و الان تو)
نظرم تغییری نکرده!
فقط مهربون تره و دوست داشتنی تر شده!

بای!
nooooooo
مرسی♡
بای!

(05-04-2021، 0:30)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب پرهام
پسر مودب و خوبیه
فقط خیلی زود اعصبانی میشه:/
هیچی ب ذهنم نمیرسه دیگه .-.
امیدوارم همیشه شاد و موفق باشی
(:
عه._.
متشکرم خانوم بابت نظر دادنتون♡

(05-04-2021، 9:37)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما قبلا از خوبیای داشمون گفتیم دیگه دوباره بگیم ریا میشه
خوبه.
مرسی بابت نظر♡

(04-04-2021، 22:13)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوووـ پرهـــام._.
کول،پرتاب، اشعه، فری های،  Big Grin
 پسر تو خوبی اما بلدی زودی عصبی بشی این تنور داغ تصوراتت چ خوب،بد باعث پیشرفت و رشدت بشه خیلی فوق العاده،اس
کتاب کم میخونی
عکس بذار لطفا/؛
 بنظر میاد از محیط رباتیـک،فاصله نمیگیری چون تصورت بنظر واقعی خدا کند من تو را ربات های آینده نگر موفق ببینم.
درس که نمیخونی فکر کنم، 
البته از طرز رفتارت برمیاد تو واقعیت هم متفاوت گر هستی نسبت به مسایـل.
هرجا هستی موفق باشシ
اووو مجیــــد._.
هَ؟
چرااااا چرااا من که عصبی نیستمممممممممممممممم
کم و بیش
چرا؟
من از محیطی که خودم از تصوراتم ساختم فاصله نمیگیرم که باعث روحیه بخشیدن به من بشه(:
کارنامم رو نشونت بدم؟
عه؟
(:مرسی♡

بلی...
نیستی که درحالت عادی موقع بیان حرفات بنظر عصبی میشی،روش کار کنジ
آفرین همون محیط که حالت و خوب میکنه از اصلا جدا نشو چون تورو عالی میکنه نسبت به تصوراتت،
 نمیدونستم درس میخونی!_!
 درست خوب هست عایا/؛
(02-03-2021، 16:12)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قراره خیلی زیااااد حرف بزنم، ولی خب، به نظرم ارزشش رو داری. (((*

راستش تو آدم عجیبی بودی و هستی. و درکت همیشه خیلی خیلی سخت بوده. من واقعا نمی‌دونم که تو چی هستی. یا چی می‌خوای که باشی. مطمئن نیستم حتی خودت هم بدونی. دنبال الگو و قهرمان می‌گردی توی آدمای بزرگ. توی مشاهیر تاریخ. رویاهای بزرگ داری. یا شایدم فقط دنبال اینی که کارای بزرگ بکنی، مهم نیست که اون کار چی باشه. خوب یا بد، فقط بزرگ باشه. این مهمه. 

احتمالا فکر می‌کنی که این پرهامی که الان هستی، خیلی کمه. به درد نمی‌خوره. ولی باید بدونی که اینجوری نیست. همین چیزی که تو هستی، به اندازه‌ی کافی مهم و تاثیرگذار هست که نخوای پشت کس دیگه‌ای قایم بشی. ما دوستت داریم، بهت اهمیت می‌دیم. حتی اگه افسر نازی یا کارمند ناسا نباشی، حتی اگه یه نویسنده‌ی بزرگ توی فرانسه نباشی. ربات نباشی. یه پرهام ساده باشی. می‌دونم که تو در نهایت می‌خوای که "خوب" باشی. می‌خوای که دنیای اطرافت هم تبدیل به جای بهتری بشه. ولی برای "قهرمان" بودن، لازم نیست که حتماً جلوی گلوله‌ بپری، لشکرکشی کنی به پشت اقیانوس‌ها، با آدم فضاییا بجنگی یا با شیطان معامله کنی. دنیا ساده‌تر از اون چیزیه که توی کتابای علمی‌تخیلی می‌خونیم. قهرمان بودن توش خیلی ساده‌تره. ساده‌تره، ولی نمی‌گم که چه جوریه. خودت باید راه خودتو کشف کنی. راهِ "پرهام" رو. نه کانر یا اندروید یا فلان افسر نازی. 

یه وقتایی دنیایی که توی ذهنت می‌سازی انقدر قشنگه که دیگه نمی‌تونی زندگی واقعی خودت رو تحمل کنی. یا شایدم، اصلا نتونی تشخیص بدی که کدوم واقعیه و کدوم زاده‌ی ذهنت. خیلی طول کشید تا بفهمم که تو دروغ نمی‌گی. اسکیزوفرنیاهم نداری(احتمالاً!). فقط خیال‌پردازی می‌کنی. ذهنت زیادی خلاق و فعاله. و خب این اصلا چیز بدی نیست، اگه توی مسیر درست قرار بگیره.

***یه چیز جالب دیگه درباره‌ت اینه که، تو ایده‌هات رو تغییر نمی‌دی که توی چارچوب فکت‌ها جا بشن. فکت‌هارو تغییر می‌دی که تا ایده‌هات رو توشون جا بدی. و این می‌تونه از تو یه آدم خیلی باهوش بسازه، یا خیلی احمق!

محض رضای خدا، بیشتر بخون. بیشتر ببین. با آدمای بیشتری حرف بزن. چیزای بیشتری یاد بگیر. به این ذهن خلاقت غذای خوب برسون. فکر نکن که چیزای که می‌دونی صد درصد درستن. خیلی وقت‌ها شک کن. زیر سوال ببر. از خودت بپرس که: من واقعا اینجوری فکر می‌کنم؟ یا فقط یاد گرفتم که اینجوری فکر کنم؟ این اعتقاد منه؟ تفکر منه؟ اصلاً درست هست؟ خلاصه، تعصب الکی آخر سر می‌کشتت. دُنت لِت ایت پلیز. 

و خب، به نظرم تو از 90% کاربرای اینجا جالب‌تری. نه چون می‌خوای آدمارو نابود کنی یا جهان رو بگیری. اینا اتفاقاً نمره منفی دارن برات XD ولی جالبی چون هم پتانسیل اینو داری که بزرگ‌ترین گندهارو بزنی، هم پتانسیل اینکه فوق‌العاده‌ترین باشی، امیدوارم این هوش و خلاقیت و خُل و چِلیت (ازش به عنوان یه صفت مثبت استفاده کردم!) رو بذاری توی یه راه درست. امیدوارم موفق باشی پسر. جدی جدی امیدوارم موفق باشی.

همه‌ی اینایی که قبلاً گفتم. (که الحق چه زیبا و دقیق بودن. بَه بَه.) + قبلاً فکر می‌کردم «قدرت»ـه که خیلی برات مهمه. الان فکر می‌کنم «محبوبیت» مهم‌تر باشه. ترجیحت اینه که همه ازت بترسن و حساب ببرن، یا دوستت داشته باشن؟ فکر کنم دومی. اوصیکم به mbti، فانکشن Fe ت قوی به نظر میاد. شاید ENFJ باشی. شبیه به آدمایی هستی که خیلی چیزهارو فدا می‌کنن، از خودشون می‌گذرن، برای بقیه. برای دوست داشته شدن. که خب، فدا نکن و نگذر. خودت رو دستکاری نکن. تو قرار نیست ورژن سفارشی بقیه از پرهام باشی. توی قالب موردعلاقه‌ی دیگران جا بشی. من خودم جزو همین "بقیه" و "دیگران" ام دیگه. دارم بهت می‌گم اونقدرام که فکر می‌کنی مهم نیستیم. به درد نمی‌خوریم و احتمالاً در نهایت ناامیدت کنیم، هرچقدرم که تلاش کنی راضی نگهمون داری. پس خودت باش، پسر. *پرتاب مشت‌ها در هوا*

قبلاً هم گفته بودم دلم به آینده‌ی تو یکی خیلی روشنه؟ روزای خوبت خیلی زود می‌رسن؟ آره. فکر کنم گفته بودم. 
با حضور  
با شخصیت - باحال - مهربون
خواستم رو سفیدت کنم!

سلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

صنم بانو و چشمانی همچو معجون بر حال یار(چه میکشه این یار)
ایشون رو نمیشناسم اگر غلط غلوط زیاد داشتم شما به بزرگی خودتون ببخشید ما رو سنگ رو یخ نفرمایید!

سقم دارد بگویم این بانو بشدت خوش بیان و دلبر است(هی هی دختر پلی کنید ادامش و بگم)

بشدت هم زیباست البته که من فقط چشامای ایشون رو ملاحظه فرمودمLOL

خوش برخورد!اهل مطالعه(اینطور به نظر میاد)
خلاصه که گلی در سبزه زار(خودمم نگرفتم چی گفتم سیس ماست پلی کنید جمع شه قضیه)

اگر دیدی زیادی سوتی دادم
بدون که زیادی سوتی دادم

خداپشت و پناه شما باشد
به قول یکی از اساتید خدا رو به شمای بزرگ میسپارم!
و حال دگر واقعا خداحافظ شما باشد
منتظر همچین لحظه ای بودم که تصورم رو از ایشون بنویسم
صنم خانوم،من بازم از شما بخاطر تصور زیبا و کاملتون ازتون تشکر میکنم♡
صنم خانوم،یا نیکی خانوم فرد مهربان،درک کننده و همه کاره ای هستند
هر چند این تصوری که من از شما دارم به اون طولانی ای نیست
ولی میخواستم به طور کامل خیال و نگاهم رو نسبت به شما بنویسم
ایشون فرد کم حرفی هستند،ولی ما با همین حرف های کم با ایشون دوست شدیم
در واقع همه ما دوست ایشون هستیم،و باید بگم که ایشون فرد دِواینتی هستند
یعنی در یه سری مسائل به صورت انحرافی وارد داستان میشن،و مثل یک فرشته عمل میکنن
و دعوا یا بحث یا هر چیزی که بد باشه رو خیلی زود و منطقی رفع میکنند
یعنی بین دو گروه از هیچکدوم طرفداری نمیکنند و سعی میکنند عادلانه و صبورانه چیزی رو به اتمام برسونن
و این ویژگی رو خیلی ها ندارن و براشون باعث مشکل میشه ولی
مهم شخصیت و شرف انسانه که باعث میشه بقیه بگن:وای عجب آدم خوبیه بیا باهاش دوست بشیم
و این خانوم این ویژگی رو داره و جالبه من حتی ندیدم ایشون دعوا بکنه یا بخواد چوبی به سر کسی بزنه
به هر حال باید بگم که،انسان نسبت به تمام موجودات برتره،انسان میدونه
انسان فکر میکنه،انسان اخلاق داره و حتی میتونه کاراش رو منطقی انجام بده
میتونه خوش بین باشه و با همه با لطیفی و مهربونی رفتار بکنه
و اینها ویژگی هایی هستند که در قلب این انسان مهربان،نهفته است♡
دختر خوبیه بدی ازش ندیدیم.
ولی خب نشد بدونم چت کردنش چه مدلیه با هرکسی یه مدل بوده.
مغز و‌ قلبش ، همچون چشمانش زیبا ، کوتاه و‌مختصر!