انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با حضور:
بسم اللہ الرحمن الرحیم
باعرض سلام
نظر شخصی و تصورمہ شرمندہ اگ اشتباس یا سوءتفاھم شدہ
خوب ایشون خیلی بی جنبس اصن نمیشہ باش شوخی کرد
آدم خفنیہ اما ھمش گیر میدہ و اذیت میکنہ
لحن صحبت کردنش تندہ و جوریہ ک اگ اولین بار باشہ باش صحبت میکنی اعصابت خورد میشہ
از آدمای دینی ک اصلا خوشش نمیاد و ازشون انتظارات عجیب غریب دارہ و نمیدونہ ک اونام یکی ان مثل خودش
با زیر دستاش مثل نوکر برخورد میکنہ
البتہ ما ک حق قضاوت نداریم چرا ک ھر انسانی خصوصیات منحصر ب فرد خودشو دارہ
البتہ ایشون خوبی زیاد دارہ فک نکنیم با نظرات من آدم بدیہ چرا ک حتی شاید نظرات من اشتباہ باشہ
ان شاءاللہ موفق باشن
بهارِ من،
شناخت من از بهار حدودا ۹۰ درصده.فکر کنم بالاترین درصد شناخت تو انجمن ازش** برای این شناخت کلی تلاش کردم چندین و چند ماه باهاش صحبت کردم تا به این حجم از شناخت رسیدم،البته واقعا با تمام سلول های بدنم اون لحظاتی که در پی شناخت بهار بودمو میپرستم ،به معنای واقعیِ کلمه. بهار یه ادم نیست، یه دنیاس. یعنی نمی تونم با چند تا کلمه و حرف توصیفش کنم واقعا نمیدونم اون بخش از زندگیم رو که بهار یکهو واردش شد رو خوب توصیف کنم اما میتونم یه چیزی رو مثال بزنم. فکر کنید شما یه گلید بعد نور خورشید  بهتون نمیرسه و داریم خشک میشید بعد فقط چند درصدتون مونده که خشک نشید یه نور میاد و بهتون نور میده و گاهی هم اب بعد دوباره مثل روز اول میشد چه بسا بهتر از روز اول . بهار موقعی به دادم رسید که واقعا نیاز به یکی داشتم یکی که بگه اره ملیکا من پشتتم حتی بیوفتی ،اگه هم بیوفتی میگیرمت ،اگه هم بیوفتی و دستات زخمی شه برات زخمشو مداوا میکنم. زیبایی های فصل بهارو دیدین ،دیدین چه سرسبز و امید بخشه؟! واقعا بهار اسمت برازندتهِ
چون تمام ویژگی های زیبایی که فصل بهار داره رو داری .
مهربونی بهار حد نداره و اگه کسی این مهربونی رو نبینه واقعا کوره چون مهربونی از این ادم میباره  مثل یه لیوانی که اب همینطوری ازش داره میریزه
از هنر هاش نگم وای وای وای این دختر در همه چی هنر داره . غذا هایی رو که درست کرده رو دیدن؟! کاش منم اونقدر استعداد داشتم اونقدر هنر داشتم ._.
بهار یکی از صبور تریناس ،این دختر مشکلات زیادی رو پشت سر گذاشته و حتی یه بارم خم به ابروش نیاورده خیلی قویه شاید هر کی بود قوی نمیموند ولی بهار تونست و همه اون سختی ها رو پشت سر گذاشت
از زیبایی هایش نگم براتون ،البته همتون دیدین .به نظر من هر کسی که زیبایی بهار رو داشت خیلی مغرور بود اما بهار ما اینطوری نیست(:: اگه کسی خلاف این فکر کنم به ۷ قسمت مساوی تقسیمش میکنم.
همون طور که صورتت زیباس سیرت ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ برابر زیبا تره .یعنی من اولین بارایی که داشتم باهات صحبت میکردم گفت خدا این ادمه یا فرشته ،چجوری میتونه یه ادم انقدر خوب باشه  چجورییی؟!
بهار ادم احساساتیِ و همیشه احساساتشو به بهترین شکل ممکن بیان میکنم  
من واقعا فکر نمیکردم بهار انقدررر باهاوش باشه اما کاشف به عمل دراومد که رتبه کنکورش شده بود ۲۰۰ خورده ایی...پشمام
به اهنگ های نوسالژیک خارجی یا سبکای نوسالژیک علاقه داره مثل اهنگای  پوت یور هد ان مای شولدر ، اهنگای لانا و...
برای بیان کردن حسم به بهار کلمات زیادی هست اما کامل ترین و بهترینش اینه که ؛
با تمام وجودم دوستت دارم♥︎!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://ts5.tarafdari.com/contents/user627598/content-sound/ember_island_-umbrella_rihanna_cover.mp3

When the sun shine, we shine together

Told you I'll be here forever

Said I'll always be your friend

Took an oath, I'ma stick it out to the end
Now that it's raining more than ever

Know that we still have each other

You can stand under my umbrella

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر قبلیم
این تصور خورده شد
خب بهار
یه دختر مهربون و خوش برخورده
ظاهر قشنگ و جذابیم داره
عاقله
به دوستاش زیاد اهمیت میده و گاهی اوقات ب خاطر همین قانون و زیر پا میزاره بخاطر دوستاش ک بنظرم کار اشتباهی میکنه حتی من دوست ندارم دوستی داشته باشم ک ب خاطر من قانون و بزاره زیر پا
به علاوه این ویژگی بدی ک گفتم همه ویژگی هاش عالین
خوش قلبه
من موندم دماغش چرا انقد خوش فرمه -_- (ایش خوش ب حالت)
با همه جور میشه و مهربونه
کلا یکی از ویژگی های تو چشش اینه که مهربونه
کلا مهربونه زیادی مهربونه
به علایق دیگران احترام میزاره
باهوشه خیلی باهوشه
خانومانه رفتار میکنه
ی کد بانوعه و همه ی کارارو بلده
وقتی عکس از غذاهای خوش مزه و قشنگش میزاره من گشنم میشه*-*
دوست داره ب بقیه کمک کنه
و همینا موفق باشی♥
سلام سلام
وایییی بهارقشنگ من*-*
اولین باری ک باهاش حرف زدم توگ.آ بود اونم وقتی بود ک تازه ثبت نام کرده بودم اون موقع هنوزم متوجه فرشته بودن این دخترنشده بودم
چندماه گذشت واسه باردوم توگ.آ باهاش حرف زدم انقد به دلم نشست عاشق مهربونیش شدم ،دیگه هی بهار و تگ میکردم اخه ازحرف زدن باهاش خیلی خوشحال میشم (:
بهار علاوه بر اینکه خوش اخلاق ومهربونه خیلیم خوشگل و قوی هستش^^
عزیزدلم امیدوارم همیشه لبات بخنده و حالت خوب باشه ((((:
موفق باشی گلم^^
خب بهار *-*
دختر خیلی خوش برخورد ، قوی و مهربونیه...
ب دوستاش اهمیت میده و دوستشون داره ^^
قلبش خیلی پاکه (:
کد بانوD;
همیشه پشتم بود و ازش ممنونم(:Heart
هیچوقت ازش بدی ای ندیدم...میتونم بگم یه فرشتس اصن *-*
یه دختر دوست داشتنی و فوق العاده زیبا ^^
امیدوارم همیشه شاد باشی بهار جانم ^-^
برات بهترینارو آرزو میکنم(=
وویی^^
بهار خانوم^^
عزیزم به پارچه خانوم ^^
زيبا و مهربون^^
کدبانو^^
از هر انگشتت یه هنر میباره^^
موفق باشی عزیزم^^
بهاربانو بهترین استاددنیا(:
بهار خانوم یه دخترمهربون وخوش اخلاقه عاشق دوستاشه بهشون اهمیت میده..
خیلی خوش برخورد وباشخصیته قلبش خیلی پاکه^^
روزی ک واسه اولین بارباهاش حرف زدم ازته دلم حس کردم یه خواهر بزرگتردارم(:
دختر قوی هستش عاقله اصن فرشتس^^ازصمیم قلبم دوسش دارم
مرسی ک هستی بهارجانم!
موفق باشی عزیزدلم
دختر خوبی هست