انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تعارف که نداریم با هم
حقیقتا خوشم نمیاد ازت Telegh_32
بیش از اندازه میخوای خودتو به بقیه ثابت کنی
اینجوری فقط باعث میشی همه حرفات توخالی به نظر بیان حتی اگه درست باشن
کلمه بدیه ولی هول
خیییلییی میتونی بهتر از اینی که هستی باشی و رفتار کنی
پیگیر
حواس جمع
بهت نمیخوره درس خون باشی ولی بقیه گفتن هستی
از عادی بودن خوشت نمیاد
دیگههه فعلا همین
همونطور که نفس گفت رو خودت کار کن
به دل نگیری Telegh_00
بریم برای جمع بندی از نظرات همه ممنونم.

بعضی گفتن سیریشم.
من برای چیزی که مطمین با داشتنش خوشحال و خوشبخت میشم هر کاری میکنم این دلیل سیریش بودنمه.

فضول Smile خودم میگم نیستم چون با ادم های که توی دنیا حقیقی فضولی میکنن مشکل دارم و تا حد دعوام هم باهشون سر فضول بودن پیش میرم در این مورد برام مهم نیست طرفم کیه حتی اگه اعضا خانواده هم باشه باهاش درگیر میشم.

نمیدونم چطور به این نتیجه رسیدین ولی بازم ممنون.Smile

جوابی برای حرف های ستین خانوم ندارم ولی از نظرت ممنونم Angel

اناهید  سیریش و فضول رو توضیح دادم در مورد تکیه گاه خودم نمیدونم هستم یا نه ولی رفیقام همیشه هر چی حرفو راز دارن به من میگن. Blush
ممنون بابت نظرت. Heart

شقایق رفیق گلم من فقط به افرادی که برام مهمن و دوستشون دارم گیر میدم چون همیشه میخوام موفق باشن‌‌. Angel
در مورد بامرامی باحالی و مهربونی هم باهات موافقم....ممنون Heart

محمد جون.
(راست میگه با من چه مشکلی دارینSad)  Tongue  Big Grin
در مورد رفاقت انصافا اگه همه اخلاق هام بد باشه و هیچ نداشته باشم اینو دارم و هیچ وقت پشته رفیقامو خالی نمیکنم حتی اگه اونا قبلا خالی کرده باشن.
درس خون بودن میتونم بگم کمترین نمره دوران تحصیلم ۱۴.۷۵ بوده.
بی ادبم نیستم اصلا نیستم اگه هم هستم که نیستمSmile
جنس مخالفم یه دلیل شخصیه که برای گفتن نمیشه.بعدا خصوصی بهت میگم اونم شایدSmile.

پوریا: منم راحت جوابتو میدم.
منم نمیدونم چرا ازت خوشم‌ نمیاد کاری نکرد که ناراحتم کنی ولی کلا ازت خوشم نمیاد.ببخشید

من نیازی به اثبات خودم ندارم همینی هستم که می بینید اگه کسی منو اینطوری میخواد بخواد نخواد من بخاطرش خودمو عوض نمیکنم.

در مورد درس خوندن فکر کنم پون زیاد انم اینطوری فکر میکنی نه من تو زندگیم برنامه دارم برای هر کاری حتی رفتن به wc به همین دلیل به درسم میرسم.  Blush
درسته از عادی بودن خوشم نمیاد چون ادمه عادی نیستم من یه اخلاق خاص دارم با همه شوخی میکنم چه بشناسم چه نشناسم. (ولی در وقت خودش اونقدری جدی هستم که محرم راز خیلی ها بشم و هستم)
درست شاید بگن دیونس یا پرو ولی من برای دل خودم‌زندگی میکنم نه کسه دیگه به همین خاطر همیشه شوخم Big Grin  Big Grin  Tongue

هیچ وقتم دوست ندارم یه ادم عادی در جامعه باشم همیشه میخوام مفید باشم.و در هر کاری یه نقشی داشته باشم از تماشگر بودن بدم میاد.^^

به دل نمیگیرم چون هر کس نظری داره و قابل احترامه.Smile

و در اخر نفس بهترین رفیق و راز دار ترین ادم روی زمین. Heart  Heart

ممنون بابت نظراتت درسته تا حالا چه تو مجازی کمتر کسی خوده اصلی منو دیده.بهم دلیل بعضیا فکر میکنن من ادم بد هستم  Shy  Shy
در مورد رک بودن درسته روکم و از هیچ کس ترسی ندارم. Angel
دل پاک
مهربون
درس خونه
به شما نمیرسیم ولی خوبه Heart  Heart

تو هم موفق باشی  Heart  Heart  Heart

و در اخر در مورد عصبی بودنم من خودمم قبول دارم که زود عصبی میشودمSad
و حالا دارم همه تلاشمو میکنم زیادتر خودمو کنترل کنم و زود عصبی نشم Smile

حالا واقعا بهتر نشدم  Huh  crying  crying  crying  crying  crying

از نظرات همه ممنون ببخشید زیاد توی جمع بندی اینا خوب نیستم

موفق و پیروز باشید Smile Heart

دوست داشتم قدیمی ها هم نظر میدادن ولی انگار مارو لایق ندونستن crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying

~☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆~☆~
با حضور :
خب خـــب ..❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2020-06-01-14-50-41-333-com-miui-notes.jpg

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2020-06-01-14-50-45-045-com-miui-notes.jpg

دوســـت داارم❤
دیگه راستش رو باید بگیم.
ملیکا خانوم مثل یک پرنده ای است که بعضی وقتا ازار میده و بعضی وقتا به داد ادم میرسه.
ولی من از یک تا ده به ایشون شیش میدم.
ویژگی های ظاهری:
عینکی.
پوستی نه چندان سفید.
چشم های بزرگ و زیبا.
ویژگی های اخلاقی:
با من خیلی خوب نیست.
با دیگران ترکیب نمیشه.
کم و بیش مهربونه.البته با دخترا.
دیگه اگه چیز بدی گفتم حلال کن.
اوووووووووووووومRolleyes
باحالیBlush
خوشگلیRolleyes
فعلا مغزم کار نمیکنهUndecided
خوبی در کل ازت خوشم میادHeart
ملیکا جان
خب حقیقتا شناختی ندارم ازش! 

دختر خوشکلیه(;
احساس میکنم دیر گرم میگیره!|:
مهربونم هست^_^
lachar =V
asheqe shohrei shohratao dos drm =v
lachar=firik 
:vvvv
به به ملیکا خانوم عزیز

دختر خوب
فکر میکنم زیاد درس خون نیس
احساسی
و کمی ساده احساس میکنم
مهربون

و از نظر ظاهری یه دختر بامزه و زیبا

برات ارزوی موفقیت دارم عزیزم
ملیکا دختر نازم
زیاد احساساتی سعی کن نباشی بدردت نمیخوره احساس نابودت میکنه ی جاهایی!
هراتفاقی بیوفتع تو گذشته بذارش ک تو همون گذشته بمونه (:
خوش صحبت و پایه ای
ادم بی شیله پیله ای هسی حرفی زدی از رو منظور نمیگی تو دلت چیزی نیس
دختر آروم ولی سرزنده ای هسی دنبال ی تکیه گاه ( شاید بخاطر این مراحل سنی باشه)
و اینکه دوست دارم عزیزم ارزو بهترینا واست +.+
صلام همگی ^_^

ملیکا یه دختر مهربون و ارومهه .. ارمی هم هس (:
فک کنم یکم زودباور باشی ،
همه ادما دلیل دوستیشون با تو یکی نیس .. سعی کن همیشه تو ذهنت دنبال این باشی هدف اون فرد از اینکه فلان کارو با ط کرد چی بوده ..

به شدت احساساتی هسی سعی کن منطقتو حاکم بر احساست کنی .. چون احساس ادم خیلی اسیب پذیره و وقتی اسیب ببینه روح ادمو درگیر میکنه و میشه گف روح اسیب میبینه و دیگه اون طور ک باید ، نمیتونه رشد و پرواز داشته باشه ..

گاهی تو بعضی حرفات یه سری درگیری رو حس میکنم که انگار بین احساساتت شک و شبهه ایجاد میکنه .. که اینم به خاطر این سن حساس طبیعیه !

و اینکه همیشه در لحظه فکر کن ، بعضی تصمیما هسن ادم از گرفتنشون پشیمون میشه وختی بعدا بهش فک میکنه ، سعی کن شادی رو تو زندگیت جا بدی .. و به خاطر ادمایی که تو یه بازه ی زمانی همراهیت میکنن و بعد مدتی تنهات میزارن حساس ترین دوره ی زندگیتو از بین نبر ..

یه سری تجربه و درس زندگی !
همشو از رو خیرخواهی واست گفدم .. بووص رو لپت لآوی من *-*

ایشالا همیشه موفق باشی عزیزم -.-