انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-07-2021، 12:38)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرستوخانم دختری کاملا بامعرفت فهمیده هست
یه دخترباشخصیت مهربون که بااطرفیانش خوبه وهمیشه هم مث یه خانم باوقارصحبت میکنه هرلحظه کناردوستانش هست دوستت دارم پرستوجان موفق باشی خوشکل (:

زهرا جانم شما قدم رنجه فرمودید
خیلی ارزشمنده اینطور منو میشناسی ولی من اونقدرام باوقار نیستم میتونین از ایشون بپرسین

(21-07-2021، 12:39)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والا زیاد نمیشناسمتون
ولی خب بهتون میخوره با شخصیت و مهربون باشید
نظر لطفتونه
ممنونم

(21-07-2021، 19:31)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرستو
یه دختر صاف و ساده و صادق
هم صحبت خوبیه
بین منطق و احساسات ایستاده
البته تمایل بیشتری به احساسات داره
خیلی حرص میخوره Telegh_01Telegh_01 و وقتی حرص میخوره جذاب تر حرف میزنه 8
همیشه امید داره و نامیدی براش چیز چرتیه D:
خیلی دیر عصبانی میشه...
با هرکی که حرف بزنی بعد یه مدت دیگه بدت میاد
چون هم موضوعی نیست برای بحث و هم رفتارش تغییر میکنه و پرستو اینجوری نیست
ریز ترین نکته هارم درمیاره .__. تا ماتحت نکترو میکشه بیرون v:
خونسرد و بدون هیچ چشمداشتی کاراشو انجام میده
راز دار...
فقط کافیه باش دوست بشی...دیگه دل کندن ازش راحت نیست D:
پروفسور 129f
خیلیم خوشگله v:

تا این جای کار...
با ارزوی موفقیت خانم Heart

به به حسین خانD:

ولی خدایی بیکار نیستم الکی حرص بخورم طبیعتا یه بنده خدایی منو حرص میده با کاراش و حرفاش.... و کیف میکنه من حرص میخورم /=
نا امید نمیشم ولی خسته و کلافه تا دلت بخواد
ممنونم کههه.....کلا باهمه پرحرف نیستم بعضی از آدما یه طور گارد خاصی جلوشونه که نمیشه راحت باهاشون حرف زد وحس خوبی منتقل نمیشه و همونایی که خودت میدونی و گفتم

سعی میکنم شفاف سازی کنم آخه... نه حالا ماتحت یکم پایین تر از ماتحتD:
وای حسین هی میخوام نپرسم ولی نمیشه..... تا کجای کار؟؟ D‌;
خوشگلی از خودتونه خجالتم نده(:

نمیدونم بهت گفتم یا نه ولی حسین، تو یکی از صمیمی ترین و بهترین رفیقامی بین همه دوستام نه فقط فلشخور بین همه شون، کسی که تا تهش میتونم بهش اعتماد کنم و روش حساب کنم ومیدونم فیک و الکی نیست و واقعا ازت ممنونم که نمیزاری احساس تنهایی کنم

بمونی برام رفیق خوش صدا و خل و چل و دیونه ام❤️

(21-07-2021، 19:41)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاب من زیاد پرستو رو نمیشناسم ولی ی دختر مهربون و خوش صحبت به نظر میرسه . در مورد رفتار حرص درار مامانا هم با هم تفاهم داریم  Big Grin  
با آرزوی موفقیت و قبولی در رشته ی دلخواه دختر جان♡

ممنونم ❤️
همچنین عزیزم

(22-07-2021، 0:28)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرستو دختر خیلی مهربون و خوش اخلاقیه 31
بعضی اوقات ک عصبی میشه سعی میکنه اعصبانیتشو کنترل کنه و این خیلی خوبهD:
رفیق خوبیه ^^ 31
دوست دارم عزیزم امیدوارم همیشه موفق باشی ^.^ Heart

خانوم خانوما شما خودت خوبی که منو خوب میبینی❤️
مراقب خودت باش پارمیس قشنگم ویادت نره چه قولی بهم دادی اینجا گفتم که نتونی پاکش کنیو فراموشت بشه(:
منم دوست دارم قشنگم

(22-07-2021، 7:02)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب من ک فک کنم فقط ی بار باهات حرف زدم اما ب نظر دختر خیلی مهربون و باادب و البته خیلی باشخصیت باشی
خلاصه ک موفق باشی جون دل Heart

ممنونم باران جان
همچنین❤️

(22-07-2021، 12:48)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلــــــــی کم با شما هم صحبت شدم عزیزم اما دخی خیلی خوبی هستی حتی تو حرفاتم مهربونی میباره^^

این نظر لطف توعه خوشگل خانم ❤️ممنون

(22-07-2021، 21:36)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نامه ای از دخترکی به نام ترلانD:

تو واقعی بودی

مثل اندوه در مزرعه گندم

به تو فکر کردم

آنقدر فکر کردم

که سرم را کشتم

کبک ها ناپدید شدند

و پرستویی در سکوت فرو رفت تا کمر

آب ها کم عمقند

و زندگی بیشتر از زندگی زیبا نیست

پرستو مجسم افراد واقعی بود که شخصیت درونی و ظاهریش فرقی نمیکرد البته تنها چیزی که حس کردم پنهون میکنه ابراز احساسات واقعیشه ترجیحا مثل منی تو این مورد(:

چیزی اول از همه متمایز میشد برام با افراد دیگه این بود که با همه خوب بود براش فرقی نداشت که شخصیت طرف مقابل چ قدر میتونه مثبت یا منفی باشه دنبال تلافی و کینه نبود

و آزادی بیان خوبی داشت حرفشو بدون ترس میزد

قرار بود بریم ترکیه وقتی مطبشو زد

ارمی شوتوری هم وبالمونه،)

دوست داشتم این شخصیت اروم و متین رو

حس میکنم این پرستو ها کم شدن

گفتیم ارمی کله شوتوری ..

پرستو اومده انجمن بی وفا شده یکم .‌.‌

حالی نمیپرسه):

ولی خب بالاخره خانوم دکتر پی ام داد به ما

یکم دلخور بودما اما رفع شد..

ما که خیلی دوسش داریم خلاصه خاطرش برامون عزیزه امیدوارم اون ما رو از یاد نبره

به هر حال خانوم دکتر قراره پولاشو تقسیم کنه بریم دور دور ♡

ترلان❤️

ترلان خانوم جانم
یکی از تکیه گاه های محکم من
واسه تک‌تک حرفات اشک ریختم... خیلی برام ارزشمنده خیلی

راستش من احساساتم رو خیلی سخت بروز میدم و تو فضای واقعی  برام سخت تره.. البته الان خیلی بهتر شدم

راستش نمیتونم به کسی محل ندم یا نادیده بگیرم حتی این اواخر سعی کردم چیزی رو نبینم وباز هم خودم پیش قدم شدم ولی برخورد های خوبی اصلا ندیدم...... بیخیال D:دیگه برام مهم نیست

بابت اینکه پیام ندادم واقعا معذرت میخوام... عوضش امروز از خجالتتون دراومدیمD:

شما تاج سری خاطر شما خیلی عزیز تره
این حرفا چیه؟ قیافه ات روی حافظه من حک شده و البته اون صدا ی قشنگ و آواز زیباتون همیشه در خاطرم هست*کرم ریزی به سبک ارمی* D:
پولم کجا بود این کف دست مو داره بیا بکن مال تو

(22-07-2021، 23:05)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی ازم درخواست کردی که این جا چیزکی برات بنویسم ، متوجّه شدم نسبت به هر آدمی که این جا فعّالیّت می کنه کم تر باهات هم صحبت شدم.
فکر می کردم این مشکل منه و به پروفایلت سر زدم و ارسال هات رو نگاه کردم تا بیش تر بشناسمت. ولی باز هم چیزی دست گیرم نشد.
این جا که اومدم دیدم همه تو رو کم حرف می شناسند.
می دونی این خیلی با ارزش تره. حداقّل از دید من. این جا هممون خیلی حرف می زنیم و تو برعکس ما ، احتمالاً چیز هایی درونت داری که بیانشون نمی کنی. معاشرت با تو چیزی نیست که همه به دستش بیارند. اگر شما یاقوتی هم داشته باشی در معرض همگان نمی ذاریش.
من فکر می کنم تو به مثابه یک یاقوتی که ندیدمت.

حالا چرا این قدر هندونه گذاشتم زیر بغلت؟ چون کلام همه چیزه و تو کلامِ گیرایی داری.
دنبالِ حاشیه نیستی. به هر دری نمی زنی تا چیزی رو ثابت کنی .

امیدوارم تندرست و سلامت باشی.

راستش نظر بعضی از افراد اینجا برام خیلی ارزشمنده این اواخر دیدم بعضی از همونا پیام ندادن ازشون درخواست کردم
لازم به اینقدر تعریف نبود من آب شدم که
ممنونم ازت نظر لطفته
همچنین
با حضور: "

وَو شقاااا
خوبی دختر؟  Big Grin
چیز خاصی نمیدونم فق میدونم خیلی اجتماعیه ،مو فرفریه قشنگ انجمنه ،مهربون  خوش اخلاق  29
موفق باشی گلی  32
خاب هِلو
شقایق ی دختر موفرفری خوشگله. نسبتا شاد هست. اون اوایل انگاری زیاد از همدیگه خوشمون نمیومد ‌._. از خصلت های پرفکتش اینکه ک پیام آدمو تا جایی ک ب استیکر و اینا برسه جواب میده (گرفتی یا گیج کننده بود؟:/)
و از خصلت ی بدش این هست ک پ.خ شقایق بانو همیشه پره ._. میشه بپرسم چرا کامل خالیش نمیکنی ک حداقل یکی ، دو روز خالی باشه؟
و با آرزوی موفقیت زیبا♡
._. ديگه داشتم نااميدميشدم^^

شفايق عشق مني تو^^
يه دحتر مهربون خوشــــــــگل^^
هرچي بگم بازم كمه^^
شباهت هاي زيادي داريم خواهر غريب^^
مــــــــامان خبيم هستي عزيزم._.

در كل همه چي تموم مام خوشحال بخواطر دوستي باايشون^^

موفق باشوي^^ Heart
من خیلی دوس دارم باهاش حرف بزنم و بشناسمش ولی خب همیشه صندوقش پره منم خب بیخیال شناختنش میشم Telegh_01
دختر سرحالی هستی
با همه خیلی خوب بلدی دوست بشی
روابطت با دوستات خوبه و سعی میکنی از بین نرن

افریدگارت همیشه باتو خواهد بود...
به به
ببین نوبت چه سمیه :v
یادمه اولین روزایی که دیدم پروفایلشو
یه آواتار صورتی رنگ داشت
ینی یه دختره که موهاش صورتی بود
اولین پیامایی که بینمون رد و بدل شد
طوری بود که اگه به پلیس فتا اسکرینش میرسید خب مسلما فلش تا چن ماه فیلتر میشد Telegh_01
مطمعنا اگه دستش بم میرسید اون روزا منو نصف میکرد ...
ولی خب
گذشت و مام گفتیم چرا دعوا وقتی میشه خوب بود
همین طرز فکرو در پیش گرفتیم و گفتیم بریم با اینم یه سلام علیکی بکنیم
همینجوری سلام علیک و اینا ادامه دار شد تا الان که شده رفیق جینگمون :v
از لفظ های این بشر نگم براتون ناموصا
میخواد منو بکشههههه 8
بی هدب
نمدونم
چمدونم
جناب آلو
گونا دالم
اینها تنها گوشه ای از دریای بیکران ادبیات و دایره لغات این دوستمون هست Telegh_01
یه سری غیر ممکن هارو هم ممکن کرده ...
محال ممکنه که تو بتونی بخاطر یه امتحان ؛ شبو تا ساعت پنج صبح بیدار بمونی ‌در اثر بیدار موندن تو اون شب ؛ این ساعت خوابیدن پنج صبح تا سه سال ادامه پیدا کنه
اما خب با عرض تبریک و اینا ایشون اینم ممکن کرده
خلاصه اینکه آره :v
عه ننه جونه که.
زیاد نمیشناسمش Telegh_01
چیزی نیست بگم فقط فکر کنم دختر خوبیه Telegh_01
یه دختر لاولی lol
زیبا و خوش سخن
با یه کلمش انرژی مثبت میگیری
نمیشه باهاش آشنا شی و دوسش نداشته باشی lol

خلاصه یکی از بهترینای فلش ک تکراری نمیشه :*